michaela.tajchlova@seznam.cz

Tigi Bed Head Control Freak sérum na vlasy #146

Tigi Bed Head Control Freak sérum na vlasy #146

Poslední dobou se spíše zajímám o vlasovou kosmetiku, než tu pleťovou. Snažím se dát si svoje vlasy do pořádku a myslím si, že se mi to celkem daří. Co mi ale až do této doby dělalo starosti je neustálé žehlení. Vlasy nikdy nebudou vypadat perfektně, pokud se žehlí denně a já jsem s tím proto chtěla skoncovat. Bylo mi jasné, že žádný produkt není tak skvělý, abych si díky němu nemusela upravit aspoň část vlasů žehličkou. A říkám, že to tak opravdu je.
Dívala jsem se na různá videa na YT a narazila na video, kde se vlnité vlasy upravovali pomocí Tigi Bed Head Control Freak séra. Jedná se o nemastnou texturu produktu, který obsahuje třpytky, takže vašim vlasům dodá i trochu lesku. Je to gel, který si nanesete do mokrých vlasů opravdu důkladně. Nemusíte se tedy díky nemastné textuře dát sérum i ke kořínkům. Musím potvrdit, že vlasy mi nikdy zbytečně nezmastily, ani se mi postupně nemastily rychleji. Potom stačí vlasy vyfoukat, nejlépe pomocí nástavce, aby vám teplý vzduch nerozfoukal už upravené vlasy. Já nástavec bohužel nemám, takže jsem se musela naučit si vlasy upravovat bez něho. Foukám vlasy přes kulatý kartáček po sekcích. Za sebe mohu říct, že vlasy jsou opravdu zkroceny. Nejsou krepaté, jsou upravené a více se lesknou. Nejlepší je, že v momentě, kdy přestanete tolik žehlit vlasy, je to vidět po chvilce, že se vlasy zacelují a tolik se netřepí. 
Toto sérum stojí asi 160 Kč, takže to vaši peněženku opravdu nezruinuje. Stojí určitě za povšimnutí a pokud chcete svoje vlasy zkrotit nebo tolik nežehlit, tohle doporučuji všema deseti!!!

2 Odpovědi

  1. I was excited to discover this website. I want to to thank you for your time for this wonderful read!! I definitely liked every part of it and i also have you book-marked to look at new things on your website.

  2. Nice post i like it 100 %. I learn something new and challenging on sites I stumbleupon on a daily basis. Its always helpful to read through articles from other writers and use something from their web sites.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *