michaela.tajchlova@seznam.cz

The Ordinary Densifying Multi-Peptides Serum na vlasy #148

The Ordinary Densifying Multi-Peptides Serum na vlasy #148

Vlasy - to je za poslední dobu moje oblíbené téma. Ráda sbírám typy, jak si udržet vlasy hezké, dlouhé a pevné. Tak zkouším prakticky všechno. Plánuji v budoucnu i nějaký článek, kde bych popsala, jaké produkty používám a jak si produkty vybírám. Teď ale ke konkrétnímu produktu. Vzhledem k tomu, že jsem se snažila najít produkty, které by mi pomohly v růstu vlasů, tak jsem zkusila i tento produkt, který není úplně levný.
Jedná se o sérum na vlasy, které si nad všichni chválí. Stojí 490,- v parfumérii Sephora. První výsledky byste měli vidět po prvních cca 2 měsících. Pokud bychom se měli zaměřit na produkt obecně, tak jak už z názvu vypovídá, tak obsahuje peptidy, které jsou i v naší pokožce, ale věkem hladina ubývá a je potřeba ji doplňovat. Jelikož obsahuje kofein a další složky, rozhodně neuškodíte svojí vlasové pokožce tím, že tento produkt použijete. 
SONY DSC
Pokud bych měla hovořit negativně, tak samotný produkt mi nezpůsobil jakékoliv vyrážky, ale jedním z negativ beru mastnou konzistenci. Na první pohled nevypadá, že je olejová, ale bohužel ano. Mám ráda produkty na růst vlasů, které nemají olejovou konzistenci a můžete je aplikovat na čisté vlasy a produkt tak působí až do dalšího umytí. Tenhle produkt aplikuji buď večer a ráno vlasy umyji nebo cca 4 hodiny před umytím. Problémem je, jestli je to dostačující, aby produkt zapůsobil správně. Dle mého každá pokožka reaguje jinak a potřebuje jiný čas na vstřebání. Jiná negativa ale nevnímám. Sérum nemá žádnou parfemaci a nanáší se pipetou. Dobře se vstřebává do pokožky a díky tmavé lahvičce nepropouští UV záření, takže jsou veškeré složky zachovány.
Jak jsem již nakousla před chvílí, tak nanáším sérum na vlasy, které si hodlám mýt kvůli olejové konzistenci. Nanáším především na kontury kolem hlavy a na temeno hlavy a promasíruju do pokožky. Musím uznat, že po pár aplikacích mám pocit, že vlasy jsou rozhodně pevnější a ne tak jemné. Sice mi vždycky vyhovovalo, jak je mám jemné, ale za to jsem je neměla tak pevné, což je rozhodně velké plus. To, co ale opravdu pomáhá, je důkladné masírování. Proto musím příště, až si ho koupím znovu, opět dbát právě na tohle.
Myslím si, že spousta lidí si myslí, že produkt na růst vlasů pomáhá i na vypadávání. Tento produkt to nedokáže. Vlasy určitě podporuje v růstu nových i stávajících vlasů, ale né jinak rapidně, ale vlasy mohou vypadávat pořád stejně. Za sebe produkt doporučuji, jen je potřeba ho důkladně prozkoumat dlouhodobějším používáním.

Jedna odpověď

  1. Nice post i like it 100 %. I learn something new and challenging on sites I stumbleupon on a daily basis. Its always helpful to read through articles from other writers and use something from their web sites.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *