michaela.tajchlova@seznam.cz

Spotřebovanci │ZÁŘÍ 2019

Spotřebovanci │ZÁŘÍ 2019

Je konec září a já přicházím s dalšími spotřebovanými produkty. 
Prvním produktem, který vám tu ukážu je sprchový gel Balea Karambola a meloun. Sami už víte, že tyto sprchové gely mám fakt ráda. Tohle byla velice příjemná letní vůně. 
Další sprchový gel je od značky Naturalium s vůní broskve. Miluju broskve i jejich vůni a tohle byla opravdu realistická parfemace, takže vřele doporučuji. Stojí asi 100,- a je ho 0,5 litru. Občas se takhle hýčkám a koupím si něco dražšího. Také vám jej mohu doporučit. 
Kofeinový šampon Alpecin C1 je taky super. Už v minulosti jsem vám sem na blog dávala recenzi, kde jsem psala o jeho účincích. Jakmile víte, jak ho používat, budete ho milovat, zvlášť když vám vlasy padají, nebo je chcete mít dlouhé. Za mě super. 
SONY DSC
2 balení odličovacích ubrousků od Baley, jsem si také docela oblíbila. Varianta s grepem je super. Svěže voní a jsou dobře mokré a hezky odličují. Druhá varinta je neparfemovaná, ale cítím z ní prostě senzitivní vůni. Problém byl, že nebyly moc mokré a jelikož píší, že s nimi odlíčíte i voděodolný makeup, tak s tím rozhodně nesouhlasím. 
Batiste suchý šampon s vůní třešní, byl super. Měla jsem ale pouze malé balení, protože jsme jeli na vodu a já to velké nepotřebovala, protože ani doma ho prakticky nepoužívám. Je pravda, že se musí opravdu důkladně z vlasů vyčesat, aby nedělal na vlasech bílé mapy. Jinak ho doporučit mohu. 
Kristýnka mi také dala na vyzkoušení Hello Happy makeup v odstínu 3. V létě by mi tento odstín sedl perfektně, ale na zimu bych potřebovala nejméně odstín 2. Byl velice lehký, krytí bylo spíše střední, ale mě to nevadí, protože takové makeupy jsou pro mě super. Nepotřebuji žádné hutné. Rozhodně až spotřebuji ty, které doma mám, okamžitě pádím do Sephory pro plné balení. 
SONY DSC
Od značky Avon jsem vyzkoušela parfém s vůní pomeranče a to Scent Mix Vibrant Fruity. Velice příjemná a ovocná vůně, kterou měli i v jablečné variantě. Na léto perfektní. 
SONY DSC
Od Garnieru tu mám platýnkovou masku s černým uhlím a černými řasami. Na můj vkus byla až moc mokrá, takže jsem musela masku trochu vymačkat, protože bych měla sérum úplně všude. Na pleti seděla dobře, nesklouzávala mi a hezky hydratovala. Navíc zbytek séra, které jsem do pleti zapracovala vůbec nelepil, což oceňuji. Tuto skvělou masku koupíte v drogerii za cca 50,-.
V Rossmannu jsem nedávno popadla od značky Kocostar Slice Mask Sheet. Jedná  se o malá plátýnka ve tvaru ovoce nebo zeleniny. Okurku, kterou jsem zkoušela, jsem neohodnotila úplně dobře, protože mi přišlo, že hydratovala málo. Na Notinu jsem ale objednala ananasovou variantu, u které jsem doufala, že bude lepší a lepší byla. Jelikož ale nehydratuje plošně, takže máte tak 50 % pleti nehydratovanou (jednoduše tam, kam masku nedáte). Na druhou stranu je super, že poznáte, kdy je sundat. Cítíte jednoduše, že jsou kousky na povrchu suché a tudíž se sérum vpilo do pleti. Jelikož se ale vše vpije, nemůžete zbytek séra rozetřít tam, kde jste masku neměli. Svým způsobem je zábavná forma skincare, ale už nepotřebuji zkoušet znovu. Na vyzkoušení super, ale jako stálá skincare je nedostačující. 
Plátýnkovými maskami nekončíme a mám tu masku s granátovým jablkem od Sephora Collection. Dělá to samé jako ta od Garnieru. Tudíž skvěle hydratuje, sérum po zapracování do pleti nelepí a hezky drží na obličeji. Je sice dražší, ale za to máte na výběr ze spousty variant. Já mám zálusk na zelený čaj a ananas.
Poslední maska je od Tony Moly s mořskou řasou. Je taky super. Stojí asi 150,- a koupíte ji v Sephoře. Opět splňuje podmínky jako Garnier a Sephora Collection.
SONY DSC
Yves Rocher má ve své nabídce i takový velice jemný peeling s meruňkou. Je to metalický krém s takovými kávovými zrníčky. Bohužel těchto zrníček je tam tak málo, že nepeelinguje ani za mák. Jako krém se také nedá použít, protože právě kvůli zrníčkům jej musíte smýt z obličeje. Za mě ne a toto balení vyhazuji nespotřebované.
Mám tu 2 produkty z dekorativky. Jedním z nich je rtěnka od Nyxu Pin Up Pout v odstínu Bombshell. Je to tmavě růžová barva, která je velice hezká, rtěnka je docela příjemná, ale bohužel v takovém odstínu mi nesedí, zvlášť v takovém odstínu a textuře. Pokud se jedná o rtěnku v tmavším odstínu a je to kompakt, potřebuji hutnější rtěnku. Nevím, prostě to tak mám. Takže buď půjde do koše nebo ji daruji. 
Ať zakončíme tento článek pozitivně, tak jsem spotřebovala i řasenku od Yves Rocher Crazy Sexy Pulp. Má kartáček stejný jako BTS od TF, ale tolik nezahustí po první aplikaci jako BTS. Doporučit ji mohu, ale jelikož stojí 400,-, tak buď sáhnu po Narsu nebo Too Faced, protože vzhledem k ceně je to už jedno a nebo po klasické drogerce.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *