michaela.tajchlova@seznam.cz

Sephora a dny Marianne │ZÁŘÍ 2019

Sephora a dny Marianne │ZÁŘÍ 2019

Vzhledem k tomu, že svojí kosmetickou sbírku už tolik nerozšiřuji, tak přeci jsem si pořídila kousek ze Sephora.cz během dnů slev. 
SONY DSC
Objednala jsem si kompaktní rtěnku od značky Huda Beauty Matte Power Bullet v odstínu Pay Day. Řekla bych, že kdo zkusil tyhle rtěnky, nebo po nich aspoň pokukoval, je tohle právě ikonický odstín, stejně jako Backtalk od UD. Rozhodovala jsem se původně mezi tímto odstínem a odstínem Pool Party. Podle swatchů a náhledu vypadají hodně podobně, ale pak jsem dostala tip, že lehce studenější tón má Pay Day, takže jsem neváhala a pořídila jsi ji, protože se mi studeného podtóny moc líbí. 
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
Během 20 % slev mě vyšla cca na 460,-, ale původní cena je 570,-. Jakmile zkusíte dražší rtěnky, ty z drogerie vás už pak tolik neoslní a ani nevím proč. Obal je překrásný! Přechází z barvy rtěnky do černé, což je velice jednoduché, nápadité a vypadá to dobře vzhledem k hranatému tvaru obalu. Víčko krásně zapadne, protože je magnetické. Chvílemi jsem si připadala jako malá holka, protože jsem si s tímto mechanismem docela dlouho hrála (:-D). Každopádně barvička je podle mých představ. Nic unikátního, ale za to nositelného. Svým způsobem je docela Backtalk podobná, akorát je tmavší a lehce studenější. Zatím jsem ji nezkoušela, takže nemohu posoudit, jak se chová na rtech. 
SONY DSC
V balíčku byl i Sephora lipstain odstínu 98. Je to rudá červená, takže sem tam ji určitě vezmu, ale není to odstín, který bych nosila denně. Tyhle lipstainy mám ráda. Jsou za super ceny, hezky drží a máte navíc výběr ze stovky odstínů matných, tak i shimmerových variant. Problém těchto miniatur je ale takový, že mi přišli více vodové, sice lehčí, než běžná velikost, ale za to tolik nevydrží. To byl i důvod, proč jsem vyhodila předešlou miniaturu. Tahle je ale o něco větší, tak uvidíme, jestli bude mít stejné vlastnosti jako plné balení. 
SONY DSC
Neuvěřitelně mě ale potěšil vzoreček parfému Loewe Aura Pink Magnolia. Krásně voní a zřejmě si budu muset v budoucnu pořídit i plné balení, protože je hodně specifická a vydržela na mě opravdu celý den tak, že jsem ji cítila i já sama. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *