michaela.tajchlova@seznam.cz

Pixi Vitamin C Mist #100

Pixi Vitamin C Mist #100

Ze stránky lookfantastic.cz jsem si objednávala pár produktů včetně této mlhy od značky Pixi. Od této značky jsem již vyzkoušela pouze retinolový tonic, který jsem recenzovala tady. Chtěla jsem hlavně totiž něco na ranní péči a na očištění pleti, protože mě už prostě nestačí opláchnout si obličej studenou vodou.
Tato mlha stála okolo 500,-, takže jsem čekala, že opravdu bude něco dělat. Upřímně mám na tento produkt ne úplně dobrý názor. Ráda jsem ho vyzkoušela, ale už si ho bohužel znovu nekoupím. Je super, že obsahuje vitamin C, který je skvělý pro pleť, ale bohužel jsem neviděla nějaké viditelné výsledky. Myslím, že v období, když se musela nosit rouška a já měla sem tam nějaký pupínek, tak mi možná tahle mlha pomohla v hojení, ale jelikož jsem jej léčila i jinými produkty, tak nemohu posoudit. 
Kdyby tento produkt stál o polovinu méně, tak bych si ho klidně i znovu koupila a vyzkoušela, jak by fungoval z dlouhodobého hlediska, ale bohužel. Sice krásně citrusově voní a střička je naprosto perfektní, ale to bohužel nestačí na kladnou recenzi. Za mě tento produkt nedoporučuji.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *