michaela.tajchlova@seznam.cz

Odličovací olej Pai #91

Odličovací olej Pai #91

Jeden z nejdražších skincare produktů je právě tenhle odličovací olej od Pai. Nikdy jsem nebyla na drahou skincare. Já osobně beru jako součást péče o pleť i odličování, protože i to může dělat s vaší pletí divy, když ji odličujete správně. Navíc odličovací olej je pro mě taky novinkou a byla jsem upřímně příjemně překvapená.
Dostala jsem ho od kamarádky, kterou pálil v očích. Jinak se dá zakoupit v Sephoře za cca 990 Kč. Není to nic levného, ale já už snad nechci nic jiného! 
Design je podle mého velice jednoduchý. Líbí se mi matné obaly, působí na mě, ani nevím proč, mnohem lépe než plast nebo průhledné sklo. Forma pumpičky taky ideální-
Stačí mi 2, maximálně 3 menší pumpičky, ale záleží na makeupu. Pokud nemám linky, rtěnku nebo nános řasenky, stačí 2. Voní mi po pomerančích. Na oční okolí jsem ale pozorná, protože když to nevychytám a větší množství padne na oči, tak samožřejmě trochu pálí, ale jinak se s ním krásně odlíčím a nevadí mi, ani nemám nějaké alergické reakce ve smyslu zarudlé nebo podrážděné pleti, to vůbec ne.
Pleť před odlíčením nijak nevlhčím, začnu jednoduše makeup rozpouštět pouze olejem. Ten masíruju do pleti, smyju vlažnou vodou a většinou mi ještě pustí zbytek řasenky, takže ho stáhnu suchým tamponem. 
Rozhodně je fajn si jednou za čas dopřát nejen v péči nebo dekorativce, ale i v odličování. Za sebe ho mohu doporučit i vzhledem k vysoké ceně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *