michaela.tajchlova@seznam.cz

Novinky LUSH #8

Novinky LUSH #8

Krásný čtvrtek přeji všem. Dlouho jsem nevydala žádný článek, protože zkouškové je prostě zkouškové. Musela jsem se vám ale pochlubit s příšerně drahou zásilkou z Lushe, tak mrkněte.

Šampon Daddy-O

Určitě ho všichni znáte, protože je z Lushe snad jeden z populárních. Chtěla jsem si ho koupit na zbavení žlutých tónů na mých vlasech, ikdyž nažloutlé vlastně ani nejsou. Chtěla jsem s ním docílit spíš studené blond. Sice jsem k němu malinko skeptická, protože jsem ho vyzkoušela jednou a nic moc, tak mu dá přeci jen šanci. Od kadeřníka jsem dostala trochu kadeřnického fialového šamponu a ten mi po prvním umytí vlasy hodil do studeného odstínu, tak asi proto jsem i od tohohle čekala něco víc. Cena 475,-/250 ml. 

Čistící roláda Let the good times roll

Tuhle parádu jsem sice nezkoušela, ale voní a vypadá nádherně. Čekala jsem, než produkty nafotím, abych je mohla použít. Ale vypadá to slibně. Konzistence připomíná těsto, což neberu jako negativum a nádherně voní. Lucka z Get the louk říkala, že jí připomíná vánoční vůni. Mě v podstatě taky, ale úplně s ní nesouhlasím. Cítím citronovou kúru, skořici a trochu popcornu, který je součástí samotné rolády. 

Vzorek sprchového gelu It’s raining men

Tohle je medový sprchový gel, který mám jen ve vzorku, ale voní báječně. Super gelová a jemná konzistence. 

Vzorek levandulového glycerinového mýdla

Upřímně moc na tyhle tuhá mýdla nejsem, ale použiji ho. Nemusím je kvůli “patlání”, takže rozhodně se s ním budu mýt, než si s ním mýt ruce. Je totiž určeno na obojí. Levanduli cítím jen maličko, jinak je mýdlo silně kořeněné. Cítím heřmánek, anýz a tymián. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *