michaela.tajchlova@seznam.cz

Milk Shake regenerační a ochranný olej #161

Milk Shake regenerační a ochranný olej #161

Vím, že jsem dlouho otálela s dalšími recenzemi. Mám jich tu opravdu spoustu, tak to musím napravit. V poslední době jsem si hodně oblíbila značku Milk Shake, kterou můžete sehnat na Notinu. Zatím jsem nevyzkoušela produkt, který mi opravdu neseděl, takže je vám asi jasné, že tahle recenze bude pozitivní.
SONY DSC
Začnu s regeračním olejem, který mě popravdě fakt nadchnul. Je to spíš hodně vodový olej ve střičce a manipulace je jednoduchá. Má to ale jedinou nevýhodu. Je potřeba ho aplikovat třeba nad vanou, protože byste mohli mít mastnou podlahu. Nádherně voní, design je naprosto jednoduchý a v tom je právě ta krása. Ve směs mi jde především o funkčnost produktu, ale dobré balení je spíše benefitem. 
SONY DSC
Teď ale k samotnému používání a hlavně účinkům. Funguje jako tepelná ochrana. S tím ale opatrně, abyste neměli vlasy příliš mastné. Funguje jako vlasový opravář při roztřepených konečkách a celkově při poškozených vlasech. Zároveň ale funguje i jako prevence, má posilovat vlasy, vyživuje, uhlazuje, nezatěžuje. No, co víc si přát. Já vždy aplikuje před fénováním, aby šly vlasy lépe rozčesat a také po, aby byly vlasy víc vyživené. Vlasy vypadají na první pohled méně suché a lámavé a konečky se mi od posledního stříhání (cca 2 měsíce nazpět) nelámou. 
Měla jsem i jeho "přechůdce", který ale bohužel nemohu nikde dohledat a zřejmě se už ani neprodává, což je velká škoda. Jednalo se o arganový olej s velice saténovým finišem. Nicméně tenhle ochranný olej mi ho nahradil. Mohu doporučit. Odkaz na olej najdete tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *