michaela.tajchlova@seznam.cz

Maybelline Color Sensational Powder Matte #81

Maybelline Color Sensational Powder Matte #81

Nehledě na to, že, že rtěnky z drogerie moc nezkouším, tak jsem se rozhodla jednu kompaktní od značky Maybelline vyzkoušet. Koupila jsem si ji během slev v drogerii Rossmann. Mám ji konkrétně v odstínu Nocturnal Rose a jedná se o tmavě růžový až fialový odstín. 
SONY DSC
Musím říct, že mě kompaktní rtěnky z drogerie opět nepřesvědčily k tomu si je začít kupovat. Tahle je na mě moc vosková, nedá se jemně nanést a to já občas od rtěnky vyžaduji, když nechci plné krytí, ale rty chci pouze trochu zabarvit. 
Vždy, když si začínám vykreslovat na rtech "srdíčko", tak je po okrajích více pigmentovaná a dělá takové fleky. To se mi fakt nelíbí. Na rtech je docela příjemná a i ta voskovější textura by se dala zvládnout úplně v pohodě, ale já jsem prostě rozmazlená rtěnkami od Macu, Urban Decay nebo Too Faced. Navíc vydrží opravdu málo, narozdíl od těchto dražších rtěnek, takže ani výdrž není bůh ví jak skvělá.
Benefitem vidím rozhodně parfemaci a pigmentaci, ale nestačí to na to, aby ode mě dostala palec nahoru. Takže za mě prostě Maybelline matné rtěnky ne. 
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *