michaela.tajchlova@seznam.cz

Makeup Revolution, Avon │ČERVEN 2018

Makeup Revolution, Avon │ČERVEN 2018

Dneska jsem si připravila červnové novinky ze stránky Notino.cz a zas tolik jich pro tento měsíc nebylo. Tak se na to jdeme vrhnout.

Rozjasňovač Skin Kiss – Peach Kiss

Já jsem nikdy od MR vyzkoušela málo produktů, ale tahle pánvička je mega velká a ten odstín je boží. To, co mi ale na některých produktech od MR vadí, je to, že je parfemace je podobná dětským líčidlům, což na mě nepůsobí dobře. Výjimkou není ani tenhle rozjasňovač, ale zas tolik mi to nevadí. Jinak jsem ho kupovala převážně kvůli ceně, což je 235,- na www.notino.cz a hlavně kvůli hezkému letnímu odstínu. 

Body Splash Avon – Vanilka a santalové dřevo

Mám ráda tyhle body splashe od té doby, co jsem se je naučila používat. Plní svojí funkci především s letních měsících, když jedete k vodě a potřebujete se osvěžit. Hezká parfemace je velkým benefitem. Já mám doma z minulého roku ještě štvestku s vanilkou a voní brutálně. Tentokrát jsem chtěla vyzkoušet tuhle vůni a opět jsem z ní unešená, takže se jen potvrdilo, že snad ve všem miluji jak vanilku, tak santal a spojení těhle dvou surovin je něco, co v mé sbírce nesmělo chybět. Cena 52 Kč opět na stránkách Notino.cz

Dárek k nákupu – Cameleo vlasové kondicionéry

Tyhle kondicionéry jsem dostala hned 3 a to na suché vlasy, vlnité nebo kudrnaté vlasy a barvené vlasy. Vůbec tuhle značku neznám, ale určitě vyzkouším a dám vám vědět, jestli tyhle vzorky stojí za to si koupit v plném balení. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *