michaela.tajchlova@seznam.cz

Makeup for ever │KVĚTEN 2019

Makeup for ever │KVĚTEN 2019

Opět…jsem dostala dárečky od mojí kosmetické maniačky Kristýnky. Díky ní jsem několik značek mohla vyzkoušet, což je super! Dneska to bude o šablonkách, rtěnce a balzámku. 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Tyhle šablonky jsem viděla u Peti Lovely Hair a mega se mi líbily. Je to ale spíš o tom si vyhrát, protože reálnou pigmentaci z těchto swatchů úplně nezjistíte. Jde totiž o vrstvení odstínů, aby se vyplnil požadovaný tvar. Na fotku je to ale super! Takže když se občas nudím, rozhodně je s čím si hrát.

Makeup for ever je pro mě zatím docela neobjevená značka. Znala jsem ji, ale nikdy jsem nic nevyzkoušela. Až do teď. Krásný červený odstín mini roztomilé rtěnky. Rtěnka je nádherně krémová, příjemná na rtech, ale ikdyž moc nevydrží, vůbec to nevadí. Stačí lehce přetřít a je to v suchu! Co ji ale musím vytknout je prostě barva. Ale vytkla bych to každé kompaktní rtěnce. Jakmile je to tmavší odstín, potřebuju konturku. Každopádně jsem se právě díky téhle rtěnce naučila nosit konturky. Tím líp, protože tuhle krásku prostě nosit chci! Boží odstín. 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Posledním produktem je banánový balzámek. Miluju balzámy, protože jich není nikdo dost, zvlášť když má nějakou příchuť. Tenhle je moc příjemný na rtech, poměrně hutný, což mám ráda a jakmile mě pálí rty, tak mě pálit přestanou. Nemám mu vůbec co vytknout, za mě paráda. 

SONY DSC

SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *