michaela.tajchlova@seznam.cz

MAC báze pod makeup #55

MAC báze pod makeup #55

Už jistě víte, že báze pod makeup moc nemusím, raději preferuji klasické krémy nebo séra, která pod makeup hravě vystačí. 

Jako dárek při nákupu Mac rtěnky jsem dostala právě tuhle miniaturu báze pod makeup Natural Radiance Base Lumiere

Mohu říct, že je super. Není nijak těžká, makeup s ní skvěle vydrží, ale je i docela hutná. Mám tak docela pocit, že mi maličko zanáší póry, ale v těhle vedrech buď nepoužívám žádnou nebo ideální je to sérum od Lorealu Hydra Genius, která vás vyjde na pár korun a je super především na hydrataci jak ráno, tak i večer. Pro mě tato hydratace dostačující. 
Vraťme se ale k bázi. Bohužel bych si ale sérum nekoupila, protože plné balení stojí cca 1080,-. Kdybych báze milovala, tak bych si jí možná časem koupila, ale momentálně teď se spokojím s hydratačním sérem. 

Pro ty z vás, kteří ale báze používáte denně, bych ji doporučit mohla. Aby vám ale tolik nezanesla póry, stačí jí použít opravdu málo, pak bude super! Jelikož ji ale pořád dávají jako dárek k nákupu (alespoň na e-shopu), rozhodně mě potěší jí najít v balíčku a ráda ji budu používat, z čehož vyplývá, že mě v tomto případě odradí cena. Za takovou cenu si raději koupím kvalitní makeup. 

Jaké levnější báze byste mi doporučili vy? :) 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *