michaela.tajchlova@seznam.cz

M.A.C rtěnka a Fix+ setting sprej #30

M.A.C rtěnka a Fix+ setting sprej #30

Krásné Vánoce vám přeji a doufám, že se těšíte na další dávku recenzí. Dnes je na řadě prozkoušená matná rtěnka od Macu a od téže značky i fixační sprej Fix+. Jak tyhle dva produkty dopadnou? 
SONY DSC
SONY DSC
Nikdy jsem nic od Macu nevyzkoušela a byla to chyba. Trefa do černého byla matná verze klasické Mac rtěnky v odstínu Mehr. Je ultra příjemná, matná, jak slibuje a odstín je k nezaplacení. Sedne si myslím snad každému odstínu pleti i typu rtů. Plným na 100 % a bála jsem se, že mým úzkým rtům sluší také. Hlavně se hodí i ke každému líčení, což je super.  
Odstín mi přijde spíše do červeno-růžové. Co se týká reálnosti odstínu na stránkách Macu, tak se maličko liší. Čekala jsem trochu jiný odstín, ale ve finále si vůbec nestěžuji.  
Pigmentace je opravdu skvělá a hlavně po jídle stačí jen lehce přetřít. Dál mě baví právě to, že ikdyž moc nevydrží, vytrácí se lehce ze rtů a nedělá krustu. Takže ji nemusíte tak často a pečlivě kontrolovat. 
SONY DSC
K nákupu jsem si mohla vybrat ze dvou produktů, které mi přiloží do balíčku společně se rtěnkou. Sáhla jsem po fixačním spreji, na který si pár lidí stěžovalo, že dělá bílé flíčky na makeupu, ale mě naštěstí ne. Krásně až parfémově voní, takže za mě ano. Určitě pořídím znovu, protože plné balení stojí něco okolo 500,-.Dělá, co slibuje, makeup vypadá fakt dobře a vydrží poměrně v tom samém stavu jako po nalíčení.  

Jedna odpověď

  1. […] Nejvíc mi ale voní levandulová varianta, ale tu jsem měla předtím, takže jsem teď zvolila klasiku – originál. Kokos obecně moc nemusím a ikdyž miluju růže, tak mi nějak extra nevoní, takže jsem šla i vyřazovací metodou. Mají ale i různé extra varianty, ale pouze v cestovním provedení, ale já chtěla něco, co mi dlouho vydrží. Jsem s ním obecně hodně spokojená a recenzi najdete tady. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *