michaela.tajchlova@seznam.cz

M.A.C │LEDEN 2020

M.A.C │LEDEN 2020

První novinka roku 2020 je tu! Původně jsem si takhle ze začátku roku nechtěla nic kupovat, protože toho mám teď akorát a upřímně po ničem neprahnu tolik, abych to na 100 % mít. Nicméně jsem si nemohla nechat ujít MAC limitku, která se vyprodávala za pár korun. Jedná se totiž o rozjasňovač Shooting Stars.
SONY DSC
SONY DSC
Tenhle skvost jsem pořídila asi za 340,- a byl zlevněný skoro z 800,-. Byla jsem ale docela na rozpacích, protože na vizuálu mi přišlo, že bude ideální spíš jako tvářenka. Jelikož se ale jednalo o rozjasňovač, tak jsem si musela, že bude nepoužitelný. Hodně mi ale připomínal Dandelion tvářenku od Benefitu. Reálně ale vypadá opravdu dobře, což můžete posoudit podle fotek. Už jsem ho vyzkoušela, ale zatím vám více neprozradím.
SONY DSC
SONY DSC
Taky se mi dost líbí reliéf. MAC si s nimi prostě umí vyhrát, když chce. Jinak obal není třeba komentovat, protože hovoří sám za sebe. Velká pecka! Zrcátko u produktu je bonusem, který vždy ocením. Jakmile nemá produkt zrcátko, jsem docela naštvaná, takže ho nevyžaduji, ale velice dobře ho dokážu ocenit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *