michaela.tajchlova@seznam.cz

Luv Out Loud a Pin Up Pout rtěnky od Nyxu #22

Luv Out Loud a Pin Up Pout rtěnky od Nyxu #22

Už celkem dlouho, mám tyhle dvě rtěnky doma a dokonce jsem s nimi natočila i tutoriál (video, kde jsem zkoušela Luv Out Loud jsem bohužel nevydala). Avšak jsem si je dokázala prozkoušet během několika měsíců a teď vychází ven recenze, která vám poradí, jestli je koupit, či nikoliv.  

Luv Out Loud - odstín Passionate 
Nádherný odstín, který mě učaroval na první pohled. Všichni milují rtěnky od Nyxu, já se rozhodla zamilovat taky. Tahle láska nemohla ani skončit, protože vůbec nezačala. Mrkneme na kritéria.  
 Vzhled a obal produktu 
 Obalu nelze nic vytknout. Je super. Hezký desing a balení. 1 bod 
 Dostupnost produktu 
Nyx obchody máte buď v Praze, nebo si jej můžete koupit na internetových stránkách. 1 bod 
 Poměr ceny ke kvalitě produktu 
Cena je 219,-. Bohužel si můžete koupit za podobnou cenu nebo klidně i za nižší cenu, rtěnku, která nebude tak příšerná jako tohle. Kvalita se s penězi srovnat nedá a proto možná poprvé v mé historii dávám tomuto kritériu 0 bodů. 
 Parfemace 
Je celkem chemická, což mi vadí. Proč netvořit něco, co vašemu nosu bude lichotit stejně jako rtům? 0 bodu 
 Pigmentace 
Pigmentace je super, co se musí nechat. Tento krok je ale bohužel úzce spojen s výdrží, ke které se dostaneme za chvíli. Aplikátor je ale rovný, jinak pohodlný při nanášení. Spíš mi připomíná pádlo. Přesnost ale zaručuji. 1 bod 
 Výdrž 
Tuhle rtěnku sem tam použila několikrát do videí a byť jsem během natáčení pouze mluvila, nejedla jsem a nepila, začala se ztrácet z vnitřního kraje rtů, což je špatně. Pigmentace super, ale výdrž je hrozná. Navíc má takový brnivý a pálivější efekt na rtech a mám dojem, že rty jakoby zmrtvolní. 0  bod 
Hodnocení je 3 body ze 6 bodů, což je zlatý střed. Bohužel ji ale doporučit vůbec nemůžu. Je to rtěnka, která se nevyplatí vzhledem k ceně pořizovat a upřímně už mě odradilo zkoušet jakoukoliv další od Nyxu. 

 Pin Up Pout kompaktní rtěnka 
 Vzhled a obal produktu 
 Krásné černé lesklé balení, nic mu nevytýkám. 1 bod 
 Dostupnost produktu 
Dostupnost hodnotím stejně jako u předchozího produktu. Takže 1 bod 
 Poměr ceny ke kvalitě produktu 
Cena je stejná, takže 219,-. Řekla bych, že tady je ta cena oprávněná oproti Luv Out Loud rtěnce, ale pořád mi přijde jako přestřelená. Nicméně hezky drží, vydratuje a ikdyž k ní mám své výtky, dávám jí 0,8 bodu. 
 Parfemace 
 Nulová, což mi nevadí. 1 bod 
 Pigmentace 
Pigmentace je super, hezky se nanáší. 1 bod 
 Výdrž 
Na klasickou rtěnku vydrží dost, zvládne lehké jídlo, pití i mluvení. Nečekejte ale, že vydrží to, co dobrá tekutá rtěnka, která zaschne a zamkne se. 0,9  bodu 
Hodnocení je 5,7 bodů ze 6 bodů. Tohle hodnocení je už mnohem lepší, což znamená, že bych vám ji mohla doporučit oproti LOL rtěnce. Na druhou stranu mi ale vadí, že časem se hrot trochu zakulatí, takže abyste byli přesní v nanášení rtěnky, chce to maličko trpělivosti a hlavně žádný spěch. Pro větší přesnost používejte konturku, ale já jelikož je k jiné rtěnce používat nemusím, tak bych ji jinak nevyužila. Jinak pohodlnost je tu na prvním místě.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *