michaela.tajchlova@seznam.cz

Lush Snow Fairy sprchový gel #114

Lush Snow Fairy sprchový gel #114

Takhle si procházím staré fotky na kartě, abych si ty hezké nechala a zbytek smazala. Kartu jsem sice úspěšně po několika hodinách smazala, ale narazila jsem i na vánoční limitky od Lushe, který má každý rok super produkty, které se většinou na Vánoce opakují a nějaké přibydou. No a me došlo, že jsem Vám vůbec nezrecenzovala tenhle skvělý sprchový gel Snow Fairy, který si ale můžete zakoupit i letos. 
Určitě si stojím za názorem, že se mnohdy tyhle sprcháče nevyplatí. Pokud si ale najdete vůni, kterou jinde jen tak nesežete od jiné značky, tak proč ne. 100 ml stojí asi 230 Kč, což není vůbec málo. Na druhou stranu taky potřebujete malé množství tekutiny, abyste se pořádně namydlili, takže mnohdy se pak cenově vyrovná 1 lahvička třeba 3 obyčejným.
Teď ale k samotnému sprchovému gelu. Ve mě nijak Vánoce neevokuje, bohužel. Ale ta vůně? Cukrová vata, sladké bonbony..to je to, co v něm cítím. Takže vůně super, jen není vánoční. Letos jsem se rozhodla jít do novinky a je jím šampuk Snow Fairy, tak uvidíme. Co vy a vánoční limitky z Lushe? ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *