michaela.tajchlova@seznam.cz

Lush peelingová maska Ocean Salt #159

Lush peelingová maska Ocean Salt #159

Recenze tohoto produktu pro mě není úplně jednoduchá. Mám z ní totiž smíšené pocity a upřímně netuším, zda vám mohu vůbec tento produkt doporučit nebo ne.
SONY DSC
Nejdřív se ale mrkneme na popis samotného produktu a co slibuje. Slibuje odstranění odumřelých buněk a především solí, kterou obsahuje, můžete odstranit bakterie a zamezit přemnožení. Hlavní surovinou je nejen mořská sůl, ale také avokádové máslo pro zjemnění a citrusy - ty jsou v masce fakt hodně výrazné a je to opravdu příjemná vůně.
SONY DSC
SONY DSC
Co je tedy na masce pozitivní, tak je příjemná vůně a účinky obsažené soli. Jak jsem ale naznačila hned na začátku, tak má i své stinné stránky. Nevím, zda není problém ve várce, kterou mám já (mimochodem mám samokonzervační), ale konzistence není taková, jakou bych očekávala. Je lehce vodovější a to nejde úplně ruku v ruce se solí, takže toho tolik nenanesu na obličej. Některá zrníčka soli jsou příliš velká, takže kdybych si pomocí nich čistila pleť, měla bych jí doslova poškrábanou. Co si ale pamatuji, tak vzoreček, který jsem měla nebyl vůbec špatný. Nebyly v něm velká zrníčka a konzistence byla v pohodě. Právě kvůli těm větším kouskům soli si pleť nevyčistím tak, jak bych chtěla, občas se to ale povede. Nejlepší je masku nanést, nechat zaschnout a pak teprve pleť čistit. Je to prostě 50 na 50, stejně tak je 50 na 50 i to, zda produkt mohu doporučit. Nicméně jsou i lepší peelingy, které vám mohu doporučit na 100 % od značky Lush.
SONY DSC

Jedna odpověď

  1. Derrickembep napsal:

    don’t think anything
    _________________
    [URL=http://ipl.kzkkgame.online/IPL_Application.html]ipl apps downloading[/URL]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *