michaela.tajchlova@seznam.cz

Lush Big šampon #135

Lush Big šampon #135

Tenhle šampon je podle mě jeden z těch nejznámějších produktů od Lush vůbec. I já ho musela zkusit. Není to sice žádná levná záležitost, ale většina si ho chválí.
SONY DSC
Poslední dobou jsem už spíše na Lush šampony a po těch z drogerie už tolik nesahám. Musím kvůli svým jemným vlasům myslet i na to, že zbytečné silikony a další jakékoliv zatížení jim škodí. Stačí foukání a žehlení vlasů. Jejich samouky miluju, ale není nad to vyzkoušet taky nějakou klasiku.
SONY DSC
Voní hezky svěže, obsahuje hrubou mořskou sůl, takže vám krásně promasíruje pokožku hlavy. Stačí opravdu maličké množství, protože nádherně napění. Já ho používala do samotného spotřebování asi 2,5 měsíce s tím, že si ale vlasy myju 2x po sobě.
SONY DSC
Už podle svého názvu Big má udělat objem a to dělá, ale tím, že si po foukání vlasů vlasy žehlím, nevidím extra rozdíl. Je ale pravda, že neudělá vlasy splihlé.
Za mě ho mohu opravdu doporučit. Vlasy se nemastí tak rychle, udělá jemný objem, krásně voní a dobře pění, toť mé zhodnocení a za mě je to prostě pecka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *