michaela.tajchlova@seznam.cz

Lush │ČERVEN 2019

Lush │ČERVEN 2019

Už minulý rok jsem vyzkoušela vzoreček kávové masky, která byla super. Jelikož jsem zjistila, že na Smíchově má Lush prodejnu, zamířila jsem tam a přišlo mi to, jako kdybych byla v cukrárně. Vše jste si mohli očichat a vyzkoušet.
SONY DSC
Neměla jsem moc času, ale viděla jsem tam právě tuhle masku. Což je exfoliační maska na tělo i pleť Cup o'coffee. Krásně voní po kávě (logicky) a obsahuje jemná kávová zrníčka, která fungují na bázi peelingu. 
SONY DSC
Pleť je neuvěřitelně vyživená, hydratovaná a jemná. Na tělo ho nepoužívám, protože mi to přijde jako docela drahá sranda. Brzy budu dělat domácí kávový peeling čistě v cukrové podobě, takže vám dám echo, až bude článek připravený. 
SONY DSC
Cena je tuším 285,-, což není moc za masku, která toho umí poměrně dost a navíc je to přírodní ručně vyráběná kosmetika netestovaná na zvířatech.
Zatím až na jednu Lush masku vyhovovaly všechny, které jsem vyzkoušela. Respektive, ne že by mi nevyhovala, ale nedělala to, co jsem požadovala. Za mě je tedy tahle maska super a už teď vám ji mohu vřele doporučit!

Navíc pokud vrátíte 5 prázdných obalů se symbolem recyklace, dostanete čerstvou masku zdarma.

Jaké máte vy oblíbené masky od Lushe? :) 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *