michaela.tajchlova@seznam.cz

Krásné vůně.cz│napodobenina Lancome parfému│BŘEZEN 2019

Krásné vůně.cz│napodobenina Lancome parfému│BŘEZEN 2019

O stránce Krasnevune.cz jste určitě slyšeli. Prodávají se tam parfémy za pár korun a jsou “dupy” nebo respektive napodobeniny drahých parfémů jako Calvin Klein, Gucci, Armani a tak dále. Já měla na vyzkoušení vzorek Lancome La Nuit Tresor v černobéžové variantě a našla jsem ji i podle převodníku na této stránce. 

SONY DSC

50 ml balení stálo asi 200,-! A to se vyplatí. Je třeba ale číst případné komentáře pod parfémem, kde je diskuze většinou na téma, jestli se shoduje s originálem nebo ne. Já mám konkrétně PURE – PARFUM PRO ŽENY NO. 495 a odkaz najdete tady

Vše najdete v převodníku, který je rozdělen na dámské a pánské vůně. Odkaz na převodník je zde

Nečekejte ale, že tam najdete všechny parfémy. Je jich tam spoustu, ale dost možná tam nenajdete tu vaši. Přítel si objednal hned dva parfémy. Jeden byl dup od značky Loewe, který seděl a druhý parfém byl dup od Armaniho. Ten od Armaniho sice seděl, ale ne tolik. Měl silnější citronovou složku, ale na kůži už jste rozdíl nepoznali. Už od kamarádky ale vím, že si objednala parfém podle převodníku, ale dup se neslučoval s originálem. 

SONY DSC

Než se ale dostanu k hodnocení mého parfému, ještě dodám, že u každého parfému máte i složení. Proto si najděte originální parfém a ten pak porovnejte se složením fake parfému. Já je konkrétně hledala na Notinu. 

Můj parfém, jak už jsem řekla, se s originálem shoduje. Avšak problémem je, že teče. Jakmile se vám položí v kabelce, tak už to v pohodě není. Navíc tím, jak tekl, tak se mi smazal nápis na flakonku. Na druhou stranu jinou vadu nemá. Voní krásně, vůně i vydrží, což je velkým benefitem. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *