michaela.tajchlova@seznam.cz

Kompaktní pudr od Dermacol #8

Kompaktní pudr od Dermacol #8

Krásné čtvrteční dopoledne všem :)! Dnes vám sem dávám další recenzi na produkt, který mám hrozně ráda a používám ho už nespočet let. Takže recenze rozhodně nesmí chybět.  
 Vzhled a obal produktu 
Jelikož už nějaký ten pátek má Dermacol nové balení těchto pudrů a já mám pořád to starší, tak co jsem si všimla, tak je mnohem bytelnější a né taková „hrachovinka“ jako tohle. Upřímně se mi zase tohle balení nezdálo tak špatné. Jelikož už ho ale nejspíš v takové podobě nekoupíte, není třeba dávat tomuto kritériu nějakou velkou váhu, proto hodnotím 1 bodem. 
 Dostupnost produktu 
 Najdete ho v snad v každé drogerii a na e-shopech. 1 bod 
SONY DSC
 Poměr ceny ke kvalitě produktu 
Stojí tuším 99,- což je optimální cena za to, co dostanete. Já mám ráda spíš ty kompaktní pudry, protože trochu vyretušují obličej, což ale nemá rád každý. Má pro mě samé benefity i co se týče prášivosti, která je minimální a co mě baví je to, že od té doby, co používám štětec a né houbičku mi vůbec neubývá, což je super. 1 bod 
 Parfemace 
Neumím jí uplně popsat, ale voní nádherně. Velké plus. 1 bod 
 Pigmentace 
Pigmentace je vysoká, ale dá se ovlivnit oklepáním štětce, pokud nechcete od pudru vysoké krytí. 1 bod 
SONY DSC
 Výdrž 
Jako poslední tu máme výdrž, který ale bohužel není už tak slavná. Přijde mi, že make-up sice zamkne, ale po nějaké době mi přijde, že se lesknu a mám mastné čelo. Nestává se mi to vždy, ale je třeba ho mít po ruce. Chápu, že to ovlivní i typ mé pleti, ale přesto srážím hodnocení. 0,4 bodu 
Ze 6 možných bodů má produkt 5,4 bodů. Rozhodně jsou lepší pudry, které vám udělají možná lepší službu, ale tenhle je opravdu fajn a hlavně za skvělou cenu! Takže rozhodně jej mohu doporučit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *