michaela.tajchlova@seznam.cz

Jak pečuji o svojí pleť?

Jak pečuji o svojí pleť?

Toto téma je pro stále takové nestálé. Nemám žádnou rutinu, protože často chci nějaké produkty měnit.
Dneska vám ale chci ukázat oblíbené produkty ze skincare, které vám mohu doporučit a také produkty, které momentálně používám.
Hrozně ráda používám odličovací olej od Pai, který je naprosto skvělý. Stačí tak 2 pumpičky maximálně a pleť vám nádherně odlíčí.
SONY DSC
Momentálně používám krém jako masku po domácku vyrobený, ale za to jsem se držela zásad při výrobě domácí kosmetiky. Jedná se sice o krém, ale já ho používám jako masku na hydrataci a dočištění pleti. Je to krém z růže, medu a spousty olejů. 
SONY DSC
Ne tak často, ale sem tam používám samostatně buď levandulový olej. Suprově hydratuje, ale musím být velice opatrná, protože ve velkém množství může ucpávat póry.
SONY DSC
SONY DSC
Mám ale také po domácku vyrobené vitamínové sérum, které je super. Tady najdete super jednoduchý recept. Je složené z olejů, které mají přiznivý účinek na pleť.
Co je u mě novinkou, tak je od Pixi Vitamínová mlha, která vám pleť krásně probudí. Není nijak olejová. Víc se ale dozvíte v recenzi, která bude za nedlouho.
SONY DSC
Posledním produktem je od značky The Ordinary kyselina hyalurovnová, která pleti opravdu prospívá, takže od něj čekám znatelné výsledky. Více infa budete mít v celkové recenzi.
SONY DSC
Nakonec ale ještě zmíním masku, kterou čistím pleť a dle mého je to velice nutná záležitost, aby pleť vypadala dobře. Tohle sice není úplně top produkt, ale funguje a to je hlavní.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *