michaela.tajchlova@seznam.cz

Jak letos balím dárky?

Jak letos balím dárky?

Minulý rok jsem se zamilovala do klasického černého balícího papíru. Tohle mi vydrželo i letos. Stejně tak dekorace z dvoubarevného provázku nebo kousek smrkové větvičky. 
Letos mě ale začala bavit i klasická hnědá barvička balícího papíru. Právě takové barvy se dají hezky kombinovat ke všemu. Ten černý balící papír kupuji vždy cca za 30,- v Nanu Nana a letos jsem ten hnědý koupila v Pepcu asi v podobné cenové relaci. Jinak se dál stačilo mrknout na inspiraci na Pinterestu a už to bylo. Kousek smrkové větvičky seženete velice snadno. Můžete ho k dárku přilepit, přivázat nebo jen vložit pod provázet nebo pod stuhu. Ideální dekorace je i z usušeného ovoce, které stále stihnete do Vánoc usušit (pozor ale na to, aby plátky nebyly moc silné). Já se držím klasiky, takže volím pomeranč a citron. Klidně ale můžete zvolit i sušené křížaly. Když jsme pekli na začátku prosince perníčky, vykrojila jsem si malé perníčkové panáčky, udělala dírku a provlékla při balení na provázek. Je ale super klidně udělat i nějaké pěkné jmenovky, nebo nějaké body, které dokáží identifikovat dárek. Já letos pořídila Tomovi opět dárek z Lush a místo jmenovky dám na provázek nějaké logo, které Lush používá. Co se provázku týče, určitě by se k takovému balícímu papíru hodila i červená stužka. Já se ale zamilovala do téhle opravdu extra vánoční variace bílé a červené. Stojí cca 60,- opět v Nanu Nana.
SONY DSC
Upřímně já už nerada používám nějaké vzorované balící papíry, protože se pak obrázky různě překrývají, ale na druhou stranu jsou pak dárky velice zajímavé a ne tak nudné. Já ale chci, aby dárky vždy byly zabalené hezky a pravidělně. A můj poslední tip je, si sehnat krabičky, do kterých dárky zabalíte. Ušetří vám to rozhodně spostu času a nervů. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *