michaela.tajchlova@seznam.cz

Havlíkova přírodní apotéka odličovač Kouzelná studánka #109

Havlíkova přírodní apotéka odličovač Kouzelná studánka #109

Další odličovač ve 100 ml balení jsem musela vyzkoušet, protože jsem původně chtěla něco menšího na vodu, takže jsem popadla Kouzelnou studánku od Havlíkovy přírodní apotéky. Dneska už koupíte pár produktů i v DM drogerii. Nevím, jak moc se líší sortiment této značky v různých městech, ale u nás koupíte jak tento produkt, tak i odličovač, který jsem recenzovala minule.
Voní lehce po levanduli, ale opravdu jenom lehce. Parfemace mi tedy nevadí, ale jistě se najdou ti, kterým vonět nebude, protože je to taková velice zvláštní vůně.
Řekla bych, že je mnohem lepší na očištění pleti po ránu, nebo pokud máte opravdu jemný makeup. V momentě, kdy jsem měla makeup, oční stíny, rtěnku, tak si moc dobře neporadil. Je na takové množství kosmetiky krátký. Ano, v případě, že použijete velké množství odličovací vody, tak dobře funguje, ale to je potom produkt opravdu k ničemu a jsou to vyhozené peníze. Takže v případě, že mám jenom sjednocující krém, řasenku, tvářenku, bronzer v tenkých vrstvách, tak je odlíčení dobré, jinak stojí za starou bačkoru.
Za sebe tedy produkt nedoporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *