michaela.tajchlova@seznam.cz

Havlíkova přírodní apotéka │PROSINEC 2019

Havlíkova přírodní apotéka │PROSINEC 2019

V Praze jsem zaplula i do úžasného krámku a tím je Havlíkova přírodní apotéka. O této kosmetice jsem už slyšela jen to pozitivní, ale uvidíme, jak bude fungovat na mě. Už teď vím, že budu potřebovat vyzkoušet další produkty! Nejen, že jsou jejich obaly nádherné a dalo by se říct originální oproti dnešní době, ale ispirace dobou přes 100 lety, jak designem, tak recepturou je prostě super!
Zaujalo mě na první pohled víc produktů, ale nakonec jsem popadla levandulový olej, který mě očaroval svojí identickou vůní levandule. Je ideální pro stresaře, jako jsem já, uklidňuje vás při bolení hlavy, ale celkově je vhodný na suchá místa na pleti, i těle, ale i jako skincare na hydrataci pleti je také vhodný.
SONY DSC
SONY DSC
Malý vzoreček, který jsem dostala k nákupu je krém na noční i denní použití Krásná dáma. Ideální je pro zralou a suchou pleť, kterou já nemám, ale vyzkouším. Má renegerovat, minimalizovat vrásky a bránit stárnutí.
SONY DSC
Mojí kamarádce jsem dala k Vánocům tuhle pečující a čistící ranní masku, která má hloubkově čistit, hydratovat a vyživovat. Určitě vám řeknu, jak jí sedí, protože já mám na tuhle masku zálusk také, protože pro milovníka masek je tohle ráj.
SONY DSC

Jedna odpověď

  1. […] psala už v jednom z článků, kde jsem ho představovala, tak si všechno můžete přečíst tady. Olej jsem se rozhodla hlavně používat do podomácku vyrobené kosmetiky, ale používám ho […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *