michaela.tajchlova@seznam.cz

Havlíkova přírodní apotéka │LEDEN 2020

Havlíkova přírodní apotéka │LEDEN 2020

Další novinky tohoto roku máme tady. Upřímně jsem zatím za kosmetiku netratila takové peníze, což jsem opravdu ráda, protože na kosmetiku nahlížím poslední dobou trochu jinak. Nicméně Havlíkova apotéka je pro mě momentálně teď jasným cílem, kterého se chci držet a vyzkoušet i na vaše doporučení spousta dalších produktů. Nejen, že se mi líbí jejich obaly, ale i staré receptury a to, jak mi přišel zabalený balíček bylo také k nezaplacení.
Produkty byly zabalené v tenkém papíru a pak celkově obalené v papíru, který měl natisknuté logo firmy. K tomu byly zabalené i "noviny", kde jsou popsané různé produkty. Nejvíc se mi líbí, že je všechno hezky malované a opravdu propracované. Třešničkou na dortu bylo obvázání stuhou. Musíte uznat, že jsem nikdy takhle neřešila zabalení produktu, ale tohle je prostě skvost! Rozhodně palec hore za to, jak vám balíček přijde. Palec dolů je ale za to, že v kamenném obchodě takto hezky zabalený balíček nedostanete. Chápu, že v tomto případě není tolik času na to si nechat v obchodě zabalit takhle krásně balíček, ale přeci jen. Netuším, jestli se dá o tuto menší službičku navíc říct, ale nicméně je pro mě lepší si objednat z internetu než nakoupit přímo v obchodě, byť se tam stejně tak často nedostanu.  
Jelikož se chystám na výrobu domácí kosmetiky, nesmím opomenout oleje, které se zdají být kvalitní od této značky a za super cenu. Skvělé je, že je nemusíte používat jenom na výrobu kosmetiky, ale i samostatně. Každý olej je pak uzpůsobený a lze ho použít například na tělo, vlasy nebo pleť. Já si koupila avokádový olej - 30 ml za 128 Kč. Je sice vhodný pro starší a suchou pleť, ale zmírňuje především proces stárnutí, což si myslím, že je vhodné pro každou pleť a předcházet tak předčasnému stárnutí. Obsahuje velké množství vitamínů, minerály a tak dále. Lze ho použít při zahřátí i jako pleťovou masku. 
SONY DSC
Musím tu zmínit produkt, který sice nebyl přímo určen pro mě, ale chci ho tu zmínit jako jeden z prvních, protože je to od této značky dalo by se říct až klasika. Jedná o Havlíkův přírodní zázrak. Je to mast, která je vhodná snad na všechno, na co si vzpomenete a co vás trápí. Především jsem ji Tomovi objednala kvůli ekzému, respektive suchým loktům, na což trpí vždycky touhle dobou a nic mu dlouhou dobu nepomáhalo. Super je prý i na akné, suchou pleť, napnutou pleť, dekolt, využít se dá i jako maska. Dál je super na lupénku a již zmíněný ekzém, oděrky, záděry, na spálenou pokožku, svědění a tak dále. Stejně tak, jako každý máme doma obvaz nebo prášky na bolení hlavy, tohle by mělo být součástí každé lékarničky, respektive kosmetické sbírky, protože jak se zdá, tak je to super mast. Bohužel je i poměrně drahá. 10 ml koupíte za 200 Kč. Na zkoušku, jestli vám vůbec vyhovuje je ideální toto menší balení. Po důkladném prozkoušení pak sami zjistíte, jestli se vyplatí a pokud ano, rozhodně jděte do většího balení, které je cenově výhodnější. Zatím jsou to ale pouze mé domněnky, nikoliv vlastní zkušenost.
SONY DSC
SONY DSC
Chtěla jsem vyzkoušet i nějakou jejich masku, tak jsem popadla Královskou snídani pro pleť. Jedná se o velice hydratační ranní 3-minutovou masku, která zaručí výživu a hloubkovou hydrataci zralejší pleti. I tak jsem si ji ale zakopila, protože nakopnout potřebuje každá pleť. Tato maska by měla udržet pleť hydratovanou až 72 hodin, což ale není možné a ani to nikdo nechce. Přeci jen se líčíme, následně odličujeme a obličej myjeme. Nicméně po celý den by měla být pokožka hydratovaná. Co se týče složení, tak  obsahuje pentavitin, avokádový olej, mateří kašičku, rakytník, olej ze šalvěje, muškátovou a grepovou silici a vitamin E. 30 ml koupíte za 278 Kč.
SONY DSC
SONY DSC
Poslední produkt jste mohli dostat k nákupu za více jak 500,-, jedná se o ranní 3-minutovou masku, která po první minutě má pleť čistit, po druhé minutě rozjasnit a po třetí minutě vyživit. Uvidíme, co bude maska dělat, nicméně 10 ml zakoupíte za přibližně 100,-. Obsahuje rozmarýnový, levandulový, konopný a olivový olej.
SONY DSC
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *