michaela.tajchlova@seznam.cz

DM drogerie │ŘÍJEN 2020

DM drogerie │ŘÍJEN 2020

V říjnu jsem zavítala do drogerie a pořídila pár produktů, které jsou pro mě nezbytné. Jsou jimi ale produkty, které už ode mě znáte, až na výjimku.
Pořídila jsem si můj oblíbený Alpecin C1, který používám opravdu jednou za čas, abych měla dlouhé vlasy a méně mi padaly. Dřív na mě fungoval víc, ale i teď si ho sem tam koupím. Nicméně příště bych chtěla zkusit nějaký šampon od značky Plantur.
SONY DSC
Opět jsem začala tíhnout k řasenkám od Maybelline a koupila jsem si The Colossal Go extreme Leather Black. Má klasický kartáček, konzistence super, ideál, stojí pár korun. 
SONY DSC
Havlíkova přírodní apotéka a Pečující a čistící ranní maska je už moje klasika a kupuji opakovaně. Skvělá citrusová vůně, příjemná aplikace a cena je taky vyhovující okolo 300 Kč.
SONY DSC
Produkt, který si co nejdřív zaslouží recenzi je od Garnier a to tymiánové tonikum. Já si ho koupila na doodlíčení makeupu po odlíčení. No abych pravdu řekla, tak tohle mě hodně překvapilo. Více ale v recenzi.
SONY DSC
Posledním produktem je opět klasika a to plátýnkové masky od Garnieru, které stojí okolo 60 Kč a udělají spoustu parády. Sice jsou více mokré, než bych chtěla, ale to není nic, co by se nedalo oželet. 
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *