michaela.tajchlova@seznam.cz

Černá podzimní klasika

Černá podzimní klasika

Abych pravdu řekla, pořád nejsem na tyhle outfit články, ale jo, baví mě to svým způsobem. Nikdy jsem nepotřebovala nosit barevné variace v takovém počasí. Na podzim mám raději zemitější barvy a černá je prostě klasika. Světlé barvy v počasí, kdy neustále prší, všude je mokro a špína, je prostě zbytečnost. 
SONY DSC
Nedávno jsem si pořídila tyhle boty, které chtěl snad každý druhý. Vans Old Skool na platformě jsem chtěla už pár měsíců zpátky, ale beznadějně byly všude vyprodané. Pak jsem na ně narazila na jedné stránce a už ani nevím, jaká stránka to byla, ale začala jsem hledat přes odkazy v sekci obrázky a našla jsem více stránek, takže jestli nemůžete najít boty, které chcete v určité barvě nebo velikosti, zadejte co vyhledávače, co chcete najít a klikněte na obrázky. Pak rozklikněte obrázek, kde je věc, kterou chcete koupit a klikněte na odkaz vedle. Většinou vás to hodí na e-shop :). Jsou fakt pohodlné, ideální na podzim, protože nejsou plátěné a pevné, takže za mě super. 
SONY DSC
Mám pro vás vymyšleno spoustu dalších outfitů, ale nějak mi k těmhle botám šly tyhle "flekaté" kalhoty. Asi 10 minut jsem přemýšlela, jak to nazvat, ale vidíte to přece sami. Je to mix černé a šedé a ikdyž mě štve, že dřív byly tyhle barvy intenzivější, ale praním se barva seprala, pořád mi nepřijdou jako klasické šedé džíny, ale džíny, které jsou něčím zvláštní. 
SONY DSC
Řekla bych, že kdybych si oblékla nějakou barevnou mikinu, akorát bych tohle všechno rozstřelila, ale v tom špatném slova smyslu. Na fotky se vždycky snažím vám dát nějakou inspiraci, ikdyž tohle je opravdu již známá klasika. I v reálném životě se ale vždycky snažím oblečení sladit tak, abych s ním byla spokojená já, ale i většina lidí, které potkám. Byť bychom se možná neměli tolik zabývat tím, jak před ostatními vypadáme, mě na tom vždycky záleželo a záleží stále. Svým způsobem se neoblékáme jenom sami pro sebe, ale vlastně i pro ostatní. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *