michaela.tajchlova@seznam.cz

ABH Modern Renaissance paletka #84

ABH Modern Renaissance paletka #84

Byť jsem se snažila vydat 100. recenzi ještě v roce 2019, bohužel se to nepovedlo. Na druhou stranu tu mám ale spoustu produktů, které potřebuji otestovat a nechci vám dávat předčasné recenze na blog do té doby, než jej pořádně vyzkouším. 
SONY DSC
V listopadu jsem dokonce na stránkách Sephory vybrala vánoční dárek a nějaké maličkosti a jelikož probíhala akce, že při nákupu nad 2000,- budete mít určitý produkt za 1,-, líbilo se mi to. Dárky byly opravdu hodnotné a jedním z nich je právě tato paletka. V minulosti jsem o ní přemýšlela, ale jelikož jsem si pak pořídila Huda Beauty New Nude paletku, která je také laděná do těchto tónů, tak jsem si ji nekupovala, ale ve finále jsem ráda, že ji doma mám. Je to druhá ABH paletka a myslím, že rozhodně s touto značkou nekončím. 
SONY DSC
Paletka obsahuje 14 stínů v teplých tónech. Během Vános jsem se s ní moc nelíčila, vybírala jsem totiž úplně jiné tóny. Nejvíce se mi líbí odstíny Primavera, Vermeer, Buon Fresco, Antique Bronze a Venetian Red. Zbytek je taky super, ale nic co by mě extra nadchlo barevným spektrem. Možná už jsem zmiňovala, že mi vadí, že odstín Raw Sienna a Burnt Orange jsou stejné,  stejně tak Venetian Red (byť se mi mega líbí) a Love Letter. Chtělo by to místo jednoho z nich něco jiného, co by se do paletky hodilo. 
SONY DSC
Nevím, jestli je třeba zmiňovat pigmentaci stínů, kterou má ABH vždy bravurní, ale tak proč ne. Stíny jsou tedy skvěle pigmentované, v paletce jednoduše lehce práší, ale za to se s nimi velmi hezky pracuje. Myslím, že většině z nás vadí, že stíny tak rychle ubývají, ale vzhledem ke kvalitě to aspoň já moc neřeším. Mám x dalších paletek, takže střídáním do nich tak často nesahám.
SONY DSC
SONY DSC
Barevné spektrum mi vyhovuje, ale samozřejmě, že tu jsou stíny, které nemusím a nevyhledávám. Kažodpádně tuto paletku doporučit mohu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *