michaela.tajchlova@seznam.cz

Zapomenutá novinka │MRL by Petra paletka

Zapomenutá novinka │MRL by Petra paletka

I já občas zapomenu a články nevychází tak postupně jak bych chtěla, abych na nich nezapomněla. Moje předsevzetí do dalšího roku je jasné. Více se hlídat pořadí článků a vydávat články pravidelně, ikdyž zrovna moc nestíhám, protože když mám fotky, napsání článku už netrvá tak dlouho, jako sestříhat jedno krátké video. 

Tahle paletka snad obletěla celý svět. Skoro každý makeup maniak ji má doma, včetně mě. 

SONY DSC

Během 50 % slev v Rossmannu na dekorativní kosmetiku jsem si zakoupila cca za 180,- a jsem fakt ráda, protože z ní nakonec nejsem tak nadšená, jako ostatní. 

Barevně je super, hodně variabilní a vytvoříte s ní spoustu líčení ať na den nebo na večer. Obsahuje ale i stíny, které jsou výrazné a je super, že v ní mám i stíny, které doma nemám ani jednou. Jsou to například odstíny Candy apple, který je krásně červený a ve sbírce ho jinak nemám, ale problém je, že na mě je až moc červený a mám pocit, že ho zas tak nepoužiju. Dále je to Canary, krásný žlutý, který ale bohužel taky není pro mě, ale zase je fajn pro určité případy takový stíny doma mít. 

SONY DSC

Mínusem je pro mě ale rozhodně to, že nemá zrcátko. Jsem zvyklá se malovat právě u nich, ale zase dostanete 36 stínů za cenu 360,-, což je asi nejlepší cena vzhledem ke kvantitě, ale to, jestli se shoduje s kvalitou se dozvíte až v recenzi.

Jinak chápu, že se má trefit paletka do vkusu spousty lidí a je vytvořená pro všechny.

Nicméně, recenze bude opravdu sáhodlouhá, takže se máte na co těšit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *