michaela.tajchlova@seznam.cz

Yves Rocher produkty #17

Yves Rocher produkty #17

Dneska přicházím s produkty od Yves Rocher, které jsem si koupila na jejich eshopu a odkaz máte na jejich stránky zde. Některé stály za to, jiné zase tolik nepřekvapily.  
 Sprchový gel Mandarinka a cedrové dřevo 
Tohle je fakt zázrak. Lituji, že mám jenom 200 ml balení, takže někdy si rozhodně pořídím větší. Velice intenzivní vůně, která voněla celkem dlouhou dobu v koupelně po sprše, ale cítila jsem ho ze sebe dlouho i tak. Vůně je sladší, sprcháč nevysušuje, stačí ho použít celkem málo. 

 Sprchový gel Malina a máta 
Naopak tenhle produkt mě neoslovil vůbec. Na první použití nepoznáte ani mátu ani malinu a vůně není tak intenzivní. Splnil svojí funkci, ale raději koupím v tomto případě Baleu za 18,- než tohle za 80,-. 

 Sprchový peeling Maracuja - limitovaná edice 
Čekala jsem docela dost a bohužel mě velice zklamal. Částečky, které by vám měly obrousit kůži a zbavit vás odumřelé kůže, byly až moc jemné a navíc jsem ho spotřebovala extra rychle. Voněl mi na první dobrou spíš jako Cuba Libre, ale jinak parfemace příjemná.  

 Krém na ruce Mango a koriandr 
Nejlepší krém, který jsem kdy vyzkoušela. Za mě super produkt za pár korun. Hezky ruce hydratuje, zanechá takový jemný kluzký film.  

 Jaké je mé shrnutí?  
Co bych vám doporučila, tak je rozhodně sprchový gel Mandarinka a cedrové dřevo, což je oslovilo svojí originální vůní a intenzitou a krém na ruce Mango a koriandr, který mě zaujal právě vysokou hydratací. Naopak vám nedoporučuji sprchový gel Malina a máta, který voněl ve finále hezky, ale ne tolik, jak bych si představovala a sprchový peeling Maracuja, který dle mého názoru nesplnil funkci, jakou měl. Za ty peníze jsem ho spotřebovala velice rychle. Vyplatí se buď si koupit přímo scruby nebo si ho udělat doma.  
Ostatní 3 produkty od Yves Rocher jsou vánoční limitka z roku 2017. Nechávám si je na letošní Vánoce, takže následná recenze přijde až při jejich používání.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *