michaela.tajchlova@seznam.cz

Yves Rocher nebo Lush? #62

Yves Rocher nebo Lush? #62

Doma mám hned 2 produkty, které plní podobnou službu. Ne stejnou, nýbrž podobnou. Který z nich je ale lepší, pokud je mezi sebou porovnám? 
SONY DSC
Nedávno jsem dostala k nákupu na stránkách Yves Rocher tenhle ala peeling, který neplní ale funkci peelingu takovou, jakou byste si představovali. Obsahuje totiž pouze malé množství zřejmě kávových zrníček. Na fotce můžete vidět "swatch". Mě voní jako indulona, kterou nesnáším, takže parfemace mě opravdu neláká. Nemůže fungovat jako krém, když jsou v něm zrníčka, ale na vyčištění pleti je to zase málo. Metalická barva je sice krásná, ale pouze efektová. Rozhodně jej spotřebuji, ale tento produkt si nekoupím. Necítím totiž po použití nějakou suprovou hydrataci, ani vyhlazení, bohužel. 
SONY DSC
Pak tu ale máme Lush, exfoliační masku na tělo i pleť. Já ho využívám pouze na obličej. Krásně voní, hezky se nanáší, dobře se smývá a ke všemu opravdu hezky pleť vyčistí a pleť je pak jemnější a vyživená. Jaký je tedy verdikt? Rozhodně sáhnu po Lush masce, která je veganská a umí lépe exfoliovat.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *