michaela.tajchlova@seznam.cz

Vánoční limitované edice a co si o nich myslím?

Vánoční limitované edice a co si o nich myslím?

Letos je opět plný internet i kamenné obchody plné vánoční edicí a mě vždycky každý rok něco překvapí velice příjemně, něco mě úplně neláká.
Obecně si myslím, že si všichni dali záležet, jen mě prostě jejich produkty osobně fakt nevzaly.
Když vezmu v potaz značku, kterou mám fakt ráda, tak je to značka MAC. Ta v rocce 2017 vydala fakt úžasnou limitku, u které lituji, že ji nemám.
MAC Snow Ball Holiday 2017 Collection - Beauty Trends and Latest Makeup  Collections | Chic Profile
Já si ale koupila svojí první limitku až v roce 2019, ale tento rok mě to fakt nevzalo. Sami uznejte, že právě příkladná limitka z roku 2017 je mnohem hezčí.
Pin on Makeup Collections
Limitky, které tolik nemusím žádný rok, jsou produkty do Benefitu. Respektive moc se mi líbí jejich balíčky, ale nemají nic nového. Já od benefitu například nezkoušela nikdy žádné produkty na obočí, které jsou hlavně součástí jejich balíčků, takže je zatím nepotřebuji. Pro ty, kteří je používají běžně je to super, protože ušetří a navíc mají pěkný balíček. Nicméně proti těmto limitkám vůbec nic nemám, jdou vlastní cestou a nevymýšlí nové nepromyšlené produkty. 
benefit Christmas 2020 Party Curl Brow, Eyeliner, Mascara & Primer Gift Set  (Worth £86) - Gifts & Sets
Na vánoční limitky vždycky netrpělivě čekám od Too Faced. V roce 2018 jsem si koupila hned 2 a to Dream Queen a Gingerbread Spice paletky. 
Pin on Makeup & Beauty
Tyto paletky mi přišly vždy méně kvalitní, než ty, které vypadají jako ty z běžné kolekce, které koupíte během roku. K téhle limitce jsem dostala kosmetickou taštičku, řasenku, fixační sprej, lesk na rty a samotnou paletku. Tuším, že mě stála asi 1600 Kč, ale v případě, že víte, že něco není podle vašich prefencí, tak se pak paletka nevyplatí. Já lesk nevyužila, sprej byl fakt na prd, akorát řasenku zbožňuji do teď a taštičku taky stále používám. V paletce byly produtky na pleť na mě moc tmavé a některé stíny byly sice fakt moc hezké, ale zase plíškovaly, takže se prakticky nedali použít. Design mají fakt super vždycky každý rok, ale bohužel ta kvalita vždy tak nějak pokulhávala. Nakonec jsem ji prodala, protože jsem nedokázala vyžít její potenciál.
Too Faced Gingerbread Spice Eye Shadow Palette reviews, photos, ingredients  - MakeupAlley
Nakonec jsem si ale koupila i tuto paletku, která ještě do nedávna byla stále na eshopu Sephory. Tušila jsem, že klasický vzhled stálic bude napovídat dobré kvalitě a taky že ano. Samozřejmě, že si v každé paletce najdete něco, co se vám nelíbí barvou nebo vám nevyhovuje texturou, ale vesměs ji raději používám v zimnám období. Tu jsem si nechala a taky to byla zatím poslední limitka od Too Faced.
Letos mě totiž sice pár produktů zaujalo, ale bohužel se bojím kvality nebo podobnosti. 
Too Faced Holiday 2020 Arrives Today with Yummy Treats for Eyes, Lips, and  Cheeks – Musings of a Muse
Mě zaujala tato limitka. O Designu vůbec nemluvím, ale víc se mi líbí ta s ledním mědvědem, akorát paletka samotná je pro mě lepší tato. Akorát tyhle odstíny už prostě doma mám. Ale krásná je.
Too Faced Pumpkin Spice Collection for Fall 2020
Tahle krásná paletka se mi fakt moc líbíla. Ale ty světle růžné doma mám, ty do oranžova bych nevyužila a na ty modré taky tolik nejsem. Nicméně je taky krásná a mít neomezený finanční limit, tak bych ji také doma měla.
Poslední značkou je Sephora Collection. Vždy mají nějakého maskota a letos je divočina, respektive gepardi, lemuři a tak dále. Nevím, co je na tomto tématu vánočního, ale dobře. Paletky a obečně jiné produkty mě moc nezaujaly. Co se mi fakt líbí, tak hrnečky, lampičky nebo tématická maska na nohy. Co si vy myslíte o limitkách letošního roku?
Sephora Collection Holiday 2020 Wild Wishes Advent Calendar - BeautyVelle |  Makeup News

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *