michaela.tajchlova@seznam.cz

VÁNOČNÍ EDICE │Yves Rocher │LISTOPAD 2018

VÁNOČNÍ EDICE │Yves Rocher │LISTOPAD 2018

Už minulý rok jsem byla zoufalá z toho, že jsem nechytila vánoční limitky od YvesRocher.cz

Měli vůně vanilky a lesního ovoce tuším a už v červnu jsem si chtěla objednat nějaké produkty právě od této značky a najedou jsem zjistila, že tam jsou i nějaké produkty právě od Yves Rocher z minulých Vánoc. Vzala jsem si právě vanilku a už půl roku čekám a těším se, až je budu moci vyzkoušet. Letos jsem ale neodolala červenému jablku, zlatý čaj už mě tolik neoslovil.

Tekuté mýdlo Červené jablko

SONY DSC

Na Vánoce bude super. Obal ani nekomentuji, protože se mu nedá nic vytknout. Je vidět, že si s obaly opět hezky vyhráli. Stojí tedy víc, než jiná tekutá mýdla, protože ostatní jsou okolo 79,- a tahle limitka stála 99,-. Odkaz tady. 

Sprchový gel Červené jablko

SONY DSC

Opět za 99,- jsem koupila i 200 ml balení sprchového gelu. Můj dojem je takový, že toho moc necítím když jen otevřu produkt, bohužel. Nezkoušela jsem zatím na tělo, takže se nechám překvapit, jestli bude vonět mnohem víc, protože jsem právě s vůní Maliny a Máty měla podobný problém. Ani jedna suroviny v něm tolik nevoněla, abych si jej pořídila znovu. Odkaz je tady. 

Jemný peeling s meruňkou

SONY DSC

Dostala jsem ho jako dárek k nákupu a peelingy miluju, zvlášť, když něco opravdu dělají. Cena 99,- a odkaz je zde.

Kávová zrna sprchový gel

SONY DSC

I když tohle do vánoční edice nepatří, svým způsobem je to hodně zajímá vůně. Koupila jsem si tentokrát větší 400 ml balení cca za 119,- a ta vůně je mega intenzivní a věřím, že na někoho to bude opravdu moc, ale za tuhle cenu si představuje opravdu krásné, reálné a intenzivní vůně. Za mě super. Odkaz tady. 

Sprchový gel Vanilka – limitka minulých Vánoc

SONY DSC

Mám sice miniaturu, ale jsem z ní nadšená. Hezky našlehaná konzistence a já jsem nadšená, fakt! Cena se tuším pohybovala okolo 40,-

Tělové mléko Vanilka – limitka minulých Vánoc

SONY DSC

Tohle bude po koupání fakt pecka a moc se na to těším. Jsem zvyklá používat tělové krémy, ale ne tělová mléka. Tak mě třeba přesvědčí používat tohle a od krémů se budu držet dál. 

Krém na ruce Vanilka – limitka minulých Vánoc

SONY DSC

Poslední produkt je krém na ruce a já jsem se v tomto roce docela dost zaměřila právě na krémy na ruce, které jsem už jako malá absolutně nesnášela. Raději suché ruce než použít krém. O pár let později se to ale změnilo a právě značka Yves Rocher mě do toho dokopala. Proto krém na ruce ve vánoční limitce budu rozhodně nosit v kabelce fakt často. Cena cca 99,-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *