michaela.tajchlova@seznam.cz

VÁNOČNÍ EDICE │Vánoční nezbytnosti

VÁNOČNÍ EDICE │Vánoční nezbytnosti

Jelikož jsem se letos do Vánoc zapojila se vším všudy, tak rozhodně od vánočních saponátů až po cukroví samotné. Od minulého roku se moje vánoční nezbytnosti lehce pozměnily, ale hlavně rozšířily.
 
Vánoční čaj 
SONY DSC
SONY DSC
Letos už mám několik vánočních čajů vyzkoušeno a dokonce jsem vyzkoušela udělat i svůj vlastní. Pokud si ho taky chcete udělat doma, není to nic těžkého, takže klidně na odkaz tady a dostanete se rovnou na recept. Tohle je prostě neodmyslitelná věc, která k Vánocům patří. Jak ke zdobení stromečku, tak pečení cukroví a nebo klidně jen tak. 
Vánoční svíčky a vonné vosky
SONY DSC
SONY DSC
Za mě rozhodně vyhrávají vonné vosky a vánoční svíčky. Miluju Yankee Candle, ale nepohrdnu i Heart and Home, která má také hodně realistické a krásné vůně, stejně tak jako můj objev od Bartek Candles.  
Perníčkový sirup
SONY DSC
Jestli doma pečete perníčky, určitě to ve vás evokuje Vánoce, stejně tak jako ve mě. Nechala jsem se inspirovat jednou blogerkou, která právě tenhle sirup dělala a já si ho upravila podle svého. Super na něm je, že ho můžete dát do horké čokolády, kakaa nebo třeba kávy a hlavně vám zároveň nápoj i osladí, což pro ty, kteří nesladí, asi úplně není. Opět najdete odkaz tady. 
Coca Cola
SONY DSC
Ať už v tom tekuté, tak v máslové podobě, je to jedno ne? V tomhle zimním období používám hojně právě tenhle kolový od značky Lip smacker, který jsem koupila v Sephoře. Odkaz máte tady. Myslím, že každý má logicky Coca Colu spojenou s Vánocemi a tohle mi mohl být i fajn tip na nějaký doplňkový dárek k Vánocům pro někoho, kdo má rád kosmetiku. 
Vánoční kosmetické produkty
SONY DSC
Mám doma hned dvě, ale tahle je ikonická, nemyslíte? Perníčková paletka, která krásně voní, má hezké teplé stíny, což je teď trendy, ikdyž abych řekla pravdu, ikdyž tolik teplé paletky doma nemám, na internetu je toho dost a už jsem trochu přesycená. Každopádně se můžete těšit na nějaké tutoriály i s tou paletkou.  
Vánoční limitky od Yves Rocher
SONY DSC
Mám doma jak tu letošní, tak i tu z minulého roku. V červnu jsem si totiž pořídila pár zbytků, které byly za super ceny a jelikož jsem ji na Vánoce 2017 nestihla koupit, přeci jen jsem neodolala, koupila si jí a šetřím si jí na letošní Vánoce. Vanilka je opět jednou z těch typických vůní Vánoc a letošní červené jablko taky hezky voní, i když jsem čekala, že bude vonět víc po skořici, ale uvidíme, až vyzkouším.  
Koupelové bomby
SONY DSC
Letos jedu Lush a určitě pořídím i něco od Bomb Cosmetics, protože mají skvělé a kvalitní koupelové bomby za poloviční ceny, než je Lush, ale já hlavně chtěla konečně nějakou ikonickou bombu od Lushe vyzkoušet a proto sem sáhla po Shoot to the Stars a těším se, až ji vyzkouším. 
Koupelová pěna
SONY DSC
Tuhle mám už z minulého roku a je super. Koupila jsem si ji v Avon katalogu a udělá skvělou pěnu a provoněnou koupel. 
Vánoční krém
SONY DSC
Opět Avon produkt. Nemůžu si od téhle značky stěžovat na jejich krémy. Tenhle je konkrétně na nohy a voní po pomeranči a skořici. Super kombinace a hlavně dělá to, co má. Hydratuje. 
Vánoční oblečení
SONY DSC
Miluju vánoční mikiny! Koupila jsem si tuhle méně kýčovitou, dle mého názoru v obchodu CA asi za 300,-. Je hrozně pohodlná a mrzí mě, že ji nemohu vytáhnout jindy než na Vánoce. 
Třpytivý lak na nehty
SONY DSC
Nedávno jsem si koupila od Essence tenhle studený zlatý odstín On Air! a moc se mi líbí. Sice nekryje v jedné vrstvě, ale poměrně hezky drží a je za pár korun. Co se třpytí přece patří k Vánocům. 

Tak tohle jsou moje vánoční nezbytnosti. Jaké nezbytnosti milujete na Vánoce vy?  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *