michaela.tajchlova@seznam.cz

VÁNOČNÍ EDICE │Too Faced Part 2 │LISTOPAD 2018

VÁNOČNÍ EDICE │Too Faced Part 2 │LISTOPAD 2018

Pokračujeme další vánoční edicí a další částí nákupů ze Sephory a to konkrétně Too Faced značkou. Určitě jste si všimli, že tuhle značku miluju, ikdyž má sem tam nějaké mouchy, ale nic není dokonalé. To, co vám ukážu dneska, bych si troufla říct, že perfektní je. 

Too Faced Gingerbread paletka

SONY DSC

SONY DSC

Paletka, která obletěla svět a já doufala, že bude u nás. Chytila jsem ji na www.sephora.cz asi ve 3.vlně, kdy byla do té doby fakt vyprodaná. Zaujala mě hlavně kvůli nápadu na perníčkovou paletku a já ji prostě musela mít. Má spoustu teplých odstínů, které vím, že používat nebudu, ale vizuálně jsem z ní byla nadšená. Už jsem si několikrát zkusila a zatím můžu říct, že je to opravdu krásná a celkem kvalitní vánoční limitka. Co se týče ceny, tak stála 1400,-. Co mě ale mrzí, tak na stránkách Sephora.cz ji už nepořídíte. 

SONY DSC

Spousta z nás už vyzkoušela nějakou limitku od Too Faced, nebo o ní alespoň slyšela, protože až do poslední doby nebyly upřímně nic moc. Minulý rok se mi líbila paletka, která byla podobná mojí Dream Queen paletce a nekoupila jsem si jí, protože jsem se bála kvality produktu. Letos jsem ale ukořistila dvě, včetně této a jsem nadšená! Více v recenzi. Každopádně se můžete těšit na nějaké vánoční tutoriály s touto paletkou. 

A co vy? Jaký máte názor na vánoční limitky kosmetických produktů?

3 Odpovědi

 1. I am glad to be a visitant of this arrant website, appreciate it for this rare info! http://stampedconcretepatio97566.jaiblogs.com

 2. I am glad to be a visitant of this arrant website,
  appreciate it for this rare info! http://stampedconcretepatio97566.jaiblogs.com

 3. 918kiss scanner napsal:

  It’s also wise to be aware of the spacing in regards to horizontal and vertical
  gaps. Just when you paid recycle online doesn’t mean it’s important.
  Don’t you wish to be just one of the cool small children?vgf http://forum.annecy-outdoor.com/suivi_forum/?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2F918kiss.party%2Fdownloads%2F47-9-download-918kiss%3Escr888+download%3C%2Fa%3E

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *