michaela.tajchlova@seznam.cz

Uriage odličovací olej #127

Uriage odličovací olej #127

Jelikož mi začaly za posledních x měsíců víc vyhovovat odličovací oleje na odlíčení pleti, tak hledám stále olej, který by se mohl vyrovnat oblíbeného Pai oleji, který se ale bohužel nedá už nějakou dobu objednat na eshopu Sephory. Olej prý neruší, ale značka mění svoje obaly, čili bude na skladě až s novými obaly předpokládám. Prozatím se ale musím spokojit s něčím jiným a tak hledám alternativu. 
Tenhle odličovací olej používám už 2 měsíce a zatím jsem docela spokojená. Zakoupit se dá v lékárně Dr.max a tady na něj máte odkat. Stojí asi 400 Kč.  Mám spotřebovanou asi větší čtvrtinu, což není tak hrozné.
Pokud bych měla začít pozitivy, což automaticky naznačuje, že tu budou nějaká negativa, tak rychle a dobře odličuje. Pleť nevysušuje a jednoduše mám pocit, že mi opravdu Pai olej nahrazuje. Negativem ale je, že je na mě olej až moc tekutý. Řekla bych, že kdyby byl hustší, vydržel by mi mnohem déle. Co mi ale opravdu vadí při odličování očí, že pokud se vám více oleje dostane do očí, tak máte před očima takovou jemnou bílou pavučinu, takže chvíli nevidíte tak ostře. Po chvilce to ale vymizí společně s dostatečným opláchnutím obličeje. Dle mého by se toto stávat nemělo. Rozhodně ale olej doporučuji, protože narozdíl od micelárních vod, které musíte používat společně s odličovacími tampony, si pleť zbytečně netaháte a je to tudíž taková více nepříjemná aplikace než s olejem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *