michaela.tajchlova@seznam.cz

Urban Decay All nighter #25

Urban Decay All nighter #25

Už nějaký ten pátek testuji tenhle makeup, který na mě ale během léta byl až moc světlý. Nevím jestli bohužel, protože by vydržel opravdu veliké vedro, nebo bohudík, že zas tak rychle neubývá. Mrkneme se společně na recenzi, kde zjistíme, zda tenhle makeup v mých očích uspěl nebo ne. 
 Vzhled a obal produktu 
Mega nádherný obal, co víc chtít. Krabička, ve které makeup byl, byl taky moc fajn, ale neustále mě štvalo ho vyndávat a zandavat zpátky. 1 bod 
 Dostupnost produktu 
Na stránce www.urbandecay.cz ho můžete koupit a dostanete k nákupu i nějaký ten dáreček, nebo na www.sephora.cz  1 bod 
 Poměr ceny ke kvalitě produktu 
Stojí cca 1080,-.Oproti jeho sestře Naked Skin je hutnější a více kryje. Stačí ho použít celkem málo, takže paráda. Já jako člověk s normální pletí ho nepotřebuju použít moc, takže mě vydrží v lahvičce opravdu dlouho. 1 bod. 
 Parfemace 
 Neutrální, takže super. 1 bod 
 Krytí 
Už jsem to nakousla před chvílí, ale kryje báječně. Neřekla bych, že je nějak extrémní, ale poměrně vysoké ano.  1 bod 
SONY DSC
 Výdrž 
Používám ho jak na večer, tak na den a za mě super výdrž. Nepoužívám ho akorát tendy, když se chci namalovat jenom doma a nikam nejdu, nebo když mi zrovna tenhle odstín nesedí. Nerada bych ho míchala s kapkami, které zesvětlují nebo ztmavují, protože mám pak dojem, že to takhle drahý makeup akorát kazí, ale možná je to jenom můj dojem. 1 bod 
Nestrhla jsem ani setinu bodu, takže rozhodně vám ho doporučuji. Jen pro info – moje je pleť je poměrně normální s mastnější T zónou. Hlavně je super, že je v lahvičce taková super věc, která vytlačuje makeup nahoru. Takže nejenom, že nepřijde ani kapka na zmar, ale hlavně máte přehled o množství makeupu.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *