michaela.tajchlova@seznam.cz

Urban Decay │LEDEN 2019

Urban Decay │LEDEN 2019

Mám tu jedinečný kousek, který je ale vítězem prakticky v každé kosmetické sbírce každé z nás. Ano je to Vice rtěnka od Urban Decay v odstínu Backtalk. Já jsem hodně dlouho odolávala, ale nakonec jsem podlehla. Jak s ní jsem ale spokojená, se dozvíte až v recenzi. Teď ale k něm obecnějším aspektům.

SONY DSC

 

SONY DSC

Cena je fakt poměrně vysoká. Pokud si nepotrpíte na extra drahé kompaktní rtěnky, tohle nebude nic pro vás. Stojí totiž asi 560,-. Jo, je to mazec. Tak před rokem bych řekla, že mě tyhle drahé kousky vůbec nelákají. Po tom, co jednou zkusíte něco takového, nechcete nic jiného.

Předpokládám, že i v drogerii najdete něco, co se bude odstínově podobat Backtalk odstínu, ale rozhodně nebude mít takové aspekty, jako právě tahle. Zatím jsme velcí kamarádi, ale uvidíme, jestli ji budu používat stejně tak často jako Mac Mehr rtěnku.

SONY DSC

Moc se mi líbí tenhle odstín. Snesla bych ho možná v trochu studenější verzi, ale řekla bych, že bude sedět prakticky každé z nás. Není to však tak univerzální kousek ke každému líčení, jak jsem si myslela. Odkaz tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *