michaela.tajchlova@seznam.cz

Ukázky líčení │PART 3

Ukázky líčení │PART 3

Už 3. část mého článku o líčení. Je podle mě ideální když vidíte práci s různými paletkami a zároveň různými typy stínů. 

Too Faced Sweet Peach paletka

SONY DSC

Tohle líčení jste u mě už možná viděli a totálně ho zbožňuji. Je to klasické nude líčení se ztmavením vnějšího koutku a ve vnitřní části můj oblíbený odstín Luscious, který je zlatavý, máslový a krásně na oku vynikne.

SONY DSC

Opět klasika je tahle kombinace hnědé a zlatavé. Když neví co, nahoďte tuhle klasiku. Ta totiž nikdy neomrzí.

Too Faced Gingerbread paletka

SONY DSC

Jsem s touhle TF limitkou nadmíru spokojená. Dá se s ní vytvořit hezké barevné líčení s letními barvami, ale i vánoční/zimní líčení. Miluji fialovou ve vnějším koutku a v poslední době takovou barvu nosím poměrně často. 

SONY DSC

Když si chci maličko vyhrát a nechci to moc přehánět, tohle je taková ta klasika, kdy mi to pořád přijde docela přirozené, co říkáte na kombinaci červeno-růžové, zlaté a fialové?

Anastasia Beverly Hills Sultry paletka

SONY DSC

Měla jsem tu čest si vyzkoušet  další paletku od ABH Sultry paletku, uvedenou na vánoční sezónu 2018. Je krásná. Není sice unikátní, ale ta konzistence mi prostě vyhovuje. Tohle je ukázka jemnějšího líčení, ale třeba tohle je prostě klasika, která se vám hodí ke každému oblečení, ale i k jakékoliv barvě duchovky. Upřímně, takové líčení je moje snad nejoblíbenější na léto, ale na toto téma hodlám napsat už brzy samostatný článek. Btw. miluju šedou! 

SONY DSC

Toto líčení je také s touto paletkou akorát o něco tmavší a teplejší. 

Anastasia Beverly Hills Norvina 

SONY DSC

Předem se omlouvám za “rozdrbané obočí”. Tohle líčení musím vytáhnout častěji. Fakt se mi líbí. Celkově se mi líbí hlavně paletky, ve kterých máte několik odstínů jedné barvy. 

Urban Decay – Naked 2

SONY DSC

Myslím, že tu snad ani jednou nebylo líčení s nude paletkou a to konkrétně s mojí první high end paletkou. Máte ho tu!

Too Faced Dream Queen paletka

SONY DSC

Tohle už je na mě asi moc. Ale musím říct, že jsem to kombinování, na mě neobvyklých barev, užila. Navíc byť možná takhle ty linky nevypadají úplně dobře, tak je nosím hrozně ráda a mám v tom už docela praxi! Jen z hlediska času si je moc nedělám, protože se většinou dost času prdím se stíny. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *