michaela.tajchlova@seznam.cz

Top parfémy

Top parfémy

Na tenhle článek jsem se fakt těšila. Chtěla bych vám ukázat veškeré parfémy, se kterými jsem byla nadmíru spokojená. Všechny z nich se dají pořídit na  stránce Notino.cz. Určitě mi i vy dejte tipy na nějaké svěží ovocné vůně, protože já se opravdu ráda nechávám inspirovat a objevuji hodně ráda nové vůně a parfémy.
Prvním je moje láska, kterou si budu kupovat dokola a je jím Thierry Mugler Angel Nova - odkaz zde.
Hlavou je malina, srdce bulharská růže, základem je Akigalawood a vůně je řazená jako ovocná, květinová a dřevitá. Po prvním použití mi přišla příliš sladká, ale pak se na mě krásně rozvoněla. Je poměrně dost výrazná, ale je to jedna z těch mých podpisových.
SONY DSC
Dalším mým "podpisovým" parfémem je Gucci Guilty Aboslute Pour Femme. Odkaz je tady. Našla jsem pouze fotku vzorečku, ale jinak jsem už měla tenhle parfém 2x po 30 ml. To, co mi tam voní asi nejvíce jsou dřevité tóny, které miluju v každém parfému. Tohle fakt zkuste, protože to není až tak vysoká částka na malé balení (cca 1000 Kč na 30 ml). 
SONY DSC
Calvin Klein Gold One je prostě klasika. Opět tady máte odkaz. Přijde mi, že je to hodně unisex vůně, takže nejenom, že je fakt jak pro muže i ženy, tak určitě i na každé roční období. Já jí měla už také 2x a na to běžné navonění je fajn, ale měla jsem jí nedávno, takže si jí zase koupím až za čas.
Calvin Klein
SONY DSC
Mojí momentální stálicí je Black Opium od Yves Saint Laurent. Odkaz zde. Vyzkoušela jsem ve vzorku a neuvěřitelně mi připomínala vůni od Oriflame Love Potion. A tu jsem právě vždycky měla ráda, takže jsem po ní sáhla neuvěřitelně mi bohužel ubývá. V obojím je vanilka a káva a jsou to orientální vůně, tak asi proto. Pokud chcete, můžete sáhnout po té od Oriflame, která se dá také koupit na Notinu a je levnější než YSL.
SONY DSC
Jednou jsem k Vánocům dostala parfém od Emporio Armani Because it`s you a taky mi hodně voněl, protože je to lehce orientální vůně. Voní mi kvůli vanilce a ambrovému dřevu. Odkaz zde.
SONY DSC
Kamarádka mi doporučila vyzkoušet od Jimmy Choo I want Choo. Mega nádherná vůně, která je sladká, ale zároveň příjemná a nevtíravá a hodně ženská. Určitě doporučuji vyzkoušet nebo minimálně mrkněte na odkaz tady.
SONY DSC
Parfém, můj velice oblíbený, je Botega Venneta. Neuvěřitelně mi tam voní tonka fazole. Je to dřevitá a velice elegantní vůně. Odkaz najdete tady.
SONY DSC
Posledním favoritem a zároveň zatím posledním kouskem v té sbírce je Valentino Voce Viva. Jedná se o květinovou vůni, ve které mi hodně voní moje oblíbená vanilka pomerančový květ. Odkaz je tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *