michaela.tajchlova@seznam.cz

Too Faced Sweet Peach paletka #3

Too Faced Sweet Peach paletka #3

Ikdyž jsem měla původně v plánu tenhle den vydat něco jiného, nemohla jsem s tím čekat dlouho. Takže ano, tady ji máme. Již dlouho očekávanou paletku od Too faced Sweet Peach. Pojďme se jí kouknout na zoubek. :) 
 Vzhled a obal produktu 
Obal mi přijde opravdu hezký. Je trochu jiný než samotná paletka, ale se mi právě líbí. Většina nápisů nebo obrázků je vystouplá. Mega pěkné. Samotná paletka opravdu evokuje kupu broskví jak svým vzhledem, tak vůní. 1 bod 
SONY DSC
 Dostupnost produktu 
K dostání je v kamenných obchodech Sephora a na jejich webových stránkách. 1 bod 
 Poměr ceny ke kvalitě produktu 
Vzhledem k tomu, že zatím mám přehled pouze o tom, jak se paletka chová na očích, můžu konstatovat, že je výborná. Mám z ní ještě pořád velkou radost. Dle mého názoru seženete kvalitně stejné paletky, ale dražší. Too faced sice né všechny stíny umí skvěle, ale i tak se ji vyplatí koupit. Cena je 1350,-. 1 bod 
 Parfemace 
Přijde mi až extra parfemovaná, ale jinak aromaticky, že by mi to vadilo. Vůně broskví mě prostě uchvátila! Nejlepší! 1 bod 
Pigmentace
Co se toho týče, tak sem dělala swatche až na poslední chvíli. U některých stínů je to horší, u některých lepší. Na druhou stranu některé tmavší stíny, jak můžete vidět na fotce nejsou extra pigmentované, ale na oku vypadají krásně a jelikož se dají vrstvit, tak to, že nejsou v pigmentu nic moc, vlastně neřeším. Některé jsou sušší, některé máslovitější, ale celkově jsem spokojená, takže proč nenechat celý 1 bod? 
SONY DSC
Nejvíc se mi asi líbí Luscious, který je nude se třpytkami až trochu do zlato bronzova. Stín Georgia mi přijde málo pigmentovaný, ale za to je na oku velice jemný a na ztrácení pecka.  
Candied peach je v paletce matný se třpytkami, ale na oku v postatě nejsou vidět. I Bless her heart vypadá dobře, na to, že je to zelená barvička. Například zelená z Naked 2 mi přijde opravdu "vyblitá" a za to tahle je použitelná! Nejpigmentovanější je Puree, ale nelíbí se mi červený podtón, ale na druhou stranu je rozhodně pěkný a je fajn mít nějaké nude líčení i v takových teplejších tónech. 
Peach pit je krásný odstín skvělý na hnědo broskové líčení. Nejvíc se mi líbil z celé paletky asi Talk derby to me, ale v paletce je krásně tmavě modrý s holografickými třpytkami, ale na ruce vypadá jako šedý, nepigmentovaný se třpytkami, ale na druhou stranu na oku se dá vrstvit a dokonce i vypadá dobře a pak teprve připomíná barvu, kterou má v paletce. 
 Výdrž 
Intenzita je po celém dni nošení logicky né úplně skvělá, ale takhle to mám vlastně u všech stínů. Záleží hodně na tom, jaké máte víčko, jaký primer, pokud ho vůbec používáte, ale za mě skvělé! 1 bod 
Nejlepší hodnocení ever! 6 bodů ze 6 bodů! Co víc k tomu dodat? Asi jen to, že jí maximálně doporučuji těm, kteří chtějí něco vyzkoušet od Too faced, nebo ji doporučuji pro milovníky teplejších stínů :)  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *