michaela.tajchlova@seznam.cz

Too Faced Setting sprej Peach Mist a TF Hangover Primer #32

Too Faced Setting sprej Peach Mist a TF Hangover Primer #32

Fixačních sprejů není nikdy dost. Tenhle od TF Peach Mist je můj nejoblíbenější a proto vám dávám recenzi na skvost, který si můžete koupit na www.sephora.cz. Pak jsem dostala v jenom balíčku i Hangover primer, který je taky fajn. 
Parfemace obou produktů je v podstatě stejná, byť má jeden vonět po broskvích a druhý po kokosu. Rozeznám je od sebe, ale bohužel, není to zas tak jiná vůně. Obojí mám v cestovních velikostí a cena se opět nemění. 400,- je myslím optimální cena za službu, kterou vám produktu poskytne vzhledem k množství, vzhledu i parfemace. Ano, vše zahrnuji do ceny, protože přeci nemohu fixovat makeup něčím, co mi nevoní a není mi příjemné.  
Výdrž makeupu je prakticky stejná, neřekla bych tudíž, že by jeden z nich byl lepší nebo horší.  
Kdybych si ale měla koupit jeden z nich, tak asi ten broskvový. Líbí se mi vzhledově mnohem víc a víc mi také voní. 
Nevím jistě, jestli by se vyplatila velká verze za nějakých 900,-. 400,- tolik nebolí (alespoň ne tolik) a navíc mám pak větší radost, když si koupím nové balení, nebo vyzkouším něco nového, co může být lepší. 
Moje konečná recenze bude mít kladné vyhodnocení, takže vám mohu tyhle dva produkty doporučit! Odkaz na broskvový máte tady a tady je na Hangover kokosový. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *