michaela.tajchlova@seznam.cz

Too Faced Lip Injection #131

Too Faced Lip Injection #131

Jak jistě víte, tak už nedělám tady na blogu novinkové články. Jednak nestíhám a popravdě mě moc nebaví. Po Vánocích jsem si koupila kit od Too Faced s tímto leskem a řasenkou Better than sex, kterou už ode mě znáte, čili jsem vám chtěla zrecenzovat něco nového.
SONY DSC
Jedná se o lesk, který je v limitované edici a je lehce zabarvený, naštěstí bez třpytek, na rtech ale odstín do růžova vidět není, což je pro mě plus. Má v popisu zvětšovat rty, ale já jsem z toho docela na rozpacích. Byla jsem připravená na to, že to asi nebude 2x příjemné, ale hodně záleží na tom, jak moc si lesku nanesete. Když nanesete jednu vrstvu, rty pálí, ale pouze na chvíli, když nanesete hned 2 vrstvy po sobě, pálí to tak, že to občas není k vydržení. Není to ale bod, který by vás měl odradit. Rty logicky nezvětší tak, abyste si je nemusely napíchat botoxem, ale lehce je vyplní. U mě, jelikož mám poměrně úzké rty, je zvětší tak o 5 % max. Ráda ho nosím, protože mám i lehce pocit, že je mám zvětšené, ale hlavně je na rtech fakt příjemný, když si odmyslíte tu chviličku, kdy pálí, ale to už všichni, kteří podobné produkty vyzkoušeli, ví. Je na rtech extrémně jemný, hodí se vám ke každému outfitu a vypadá decentně. Nehledě na to, že se dá nanést i bez zrcátka, což je také plus, ale já mám ráda kontrolu i nad tímto leskem, takže bez zrcátka si ji stejně neaplikuji.
Jelikož jsem na tento produkt neslyšela moc dobré recenze, já za sebe říkám ano. Je fakt příjemný a decentní. Jediné, co bych mu vytkla je, že se rychle vytrácí ze rtů. Ale jinak vám ho mohu doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *