michaela.tajchlova@seznam.cz

Too Faced Damn Girl nebo Too Faced Better Than Sex? #86

Too Faced Damn Girl nebo Too Faced Better Than Sex? #86

Rozhodně jste nemohli nepostřehnout, že k TF přibyla další řasenka a to Damn Girl. Spousta lidí vyhodnocuje tuto řasenku v porovnání s Better Than Sex jako horší, tak schválně, jak na tom budu s hodnocením já. 
SONY DSC
Co se týká obalu, tak určitě mě více zaujme DG nebo BTS, ale DG si naštěstí zachovala krásný růžový obal, stejně jako BTS. Super je, že DG stojí asi o 100,- méně, než BTS alespoň co se týká menší velikosti. Rozumím tomu, že poměrově by vyšla řasenka stejně dobře jako v malém balení, ale nechce se mi vypláznout 700,- za řasenku, která může vyschnout a pak už nebude tak dobrá. Právě BTS má ten problém, že prý rychle vysychá, ale mě se to naštěstí u malého balení nestalo a pokud ano a nepoznala jsem to, tak je mi to vcelku jedno, protože je super i tak. 
SONY DSC
DG má rozhodně větší kartáček než BTS, což mi nepřišlo ok, protože nemám velké oči a tak jsem čekala problémy s manipulací, ale řasy mi udělá opravdu krásné, jen ne tak rychle jako BTS. Obě řasenky mají sice stejný tvar, ale jak už jsem psala, tak DG je objemnější. Super je, že DG se mi neobtiskává na horní víčko, protože BTS mi to dělá. Celkově ale při navrstvení je k nezaplacení.
Za mě je tedy rozhodně lepší cena, atraktivnější obal a to, že se mi neobtiskává je taky výhoda. Velký kartáček a delší manipulace je už mínusem, ale musím říct, že raději koupím DG. Proto mohu doporučit obě řasenky, ale za mě je DG na přední příčce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *