michaela.tajchlova@seznam.cz

Too Faced Chocolate Bar paletka #80

Too Faced Chocolate Bar paletka #80

Moje kamarádka mi opět půjčila paletku od značky, která je mi velmi blízká a je jím značka Too Faced. Tuto Chocolate Bar paletku jsem nikdy nevnímala nijak zajímavě, spíše to pro mě byla jedna ze základních paletek. Na první pohled mě ale opravdu zaujala, ale nejsem si jistá, jestli tahle recenze bude pozitivní. 
Paletka obsahuje 16 stínů s tím, že dva jsou poměrně základní a mají velikost dvou stínů v paletce. Obal je kovový, má zrcátko, což je super. Navíc opět krásně voní po kakau. 
SONY DSC
Gilded Ganage je pro mě odstín, který mě upřímně moc nezaujal. Obsahuje zlaté třpytky a pigmentace taky není nic moc, ale vybudovat se dá. Nicméně já takové odstíny úplně nepreferuji, ale počítám vždy s tím, že v paletce nikdy nejsou odstíny, které se mi líbí.
Salted Caramel je odstín, který je opravdu podobný barvě karamelu. Jedná se o matný stín, se kterým nemám vůbec problém. Do paletky dobře zapadá.
Hazelnut je krásný hnědý třpytivý stín o máslové konzistenci. Vyhovuje mi, ale jelikož jsem ho dala přes celé víčko a ztratila matným hnědým stínem, během dne skoro zaniknul, ale tohle některé stíny od Too Faced prostě dělají.
White Chocolate je univerzální odstín, který zaujímá větší plochu v paletce a je to v pořádku, protože ho použijete vždy buď po obočí nebo na celé víčko jako základní sjednocení víčka. 
Marzipan mi padl do oka jako první. Je lehce rosegold, máslový, hezky drží, ale já bych si zase představovala větší třpyt. Ale je super.
Créme Brulee je zlato hnědý odstín, máslový a je fajn.
Semi-Sweet je matný odstín, který je skvělý právě na vytvoření lehkých kouřovek, hezky se s ním pracuje a nemám s ním žádný problém.
Haute Chocolate je podobný odstínu Hazelnut, ale má lehce růžový tón. Tenhle odstín je opět fajn, nic extra. 
Milk Chocolate je ideální odstín na ztrácení, takže super. Hezky se mi s ním pracovalo.
Strawberry Bon Bon je matný růžový stín, který se sem opět velice hodí. není ale skoro pigmentovaný, ale na jemné ztrácení je super, ale představovala bych si o maličko vyšší pigmentaci. 
Cherry Cordial je vínový stín v matu s růžovými třpytkami. Třpytky sice tolik nevyniknout, ale krásně se s ním pracuje. Musím ho zkusit ještě s bází, ale bez báze se vínová po několika hodinách vytratila. Líčení flekaté nebylo, ale z víčka nebylo poznat, jestli se jedná o vínový nebo hnědý stín.
Black Forest Truffle mě opravdu dostal. Čekala jsem, že nebude moc pigmentovaný, ale za mě super. Opět se maličko vytratí z víčka, ale jsem opravdu příjemně překvapená. Je navíc opravdu mega mega třpytivý a obsahuje převážně stříbrno-zlaté třpytky.
Candied Violet má modrou barvičku s růžovými třpytkami. Opět pigmentace není nic moc, ale vybudovat se dá. Má to stejně s jedním stínem z TF paletky, která ale skvěle funguje na jiném stínu, takže určo vyzkouším.
Champagne Truffle je opět univerzální odstín, který neurazí, nenadchne. Ideální do vnitřního koutku po navrstvení, protože tak lépe vynikne lesk a samotný růžový odstín. Jinak je to spíše shimmerový odstín.
Triple Fudge je matný hnědý stín s nádechem do tmavě zelené. Opět to není stín pro mě, ale hezky se s ním pracuje.
Amaretto je posledním odstínem z této paletky a je to odstín, který je lehce bronzový, ale základem je vínovo-hnědá. Navíc krásně odráží světlo.
SONY DSC
SONY DSC
Pokud bych si měla vybrat paletku základních očních stínů, určitě bych si tuhle nakonec nevybrala. Rozhodla bych se spíše pro ABH Sultry nebo KVD Shade and Light paletku. Určitě tuto paletku doporučit mohu, ale nejsem z ní tak odvařená, stejně jako z Chocolate Bon Bons paletky od Too Faced. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *