michaela.tajchlova@seznam.cz

SPOTŘEBOVANCI │ŘÍJEN 2020

SPOTŘEBOVANCI │ŘÍJEN 2020

No jo, spotřebovávám jako blázen rychlostí blesku. Myslím si, že jsem vyházela to, co fakt nepoužívám nebo tu mám už dlouho. Hlavně už chápu ten skvělý pocit, když něco spotřebujete a víte, že se vám toho doma už tolik nehromadí.
SONY DSC
Řadu od Garnier Botanic Therapy mám ráda až na výjimky, ale variantu s ricinovým olejem si kupuji opakovaně. Šampon super, stejně jako maska, která moc hezky voní. Gliss Kur od Schwarzkopf byl fajn. Původně jsem ho používala jenom proto, že se prostě má používat nějaká péče, mám ho doma už fakt dlouho, prakticky neubýval, ale potom jsem ho začala používat ráda a teď, než jsem si koupila nový produkt, tak jsem zjistila, že mi takhle bezoplachová péče chybí. Tohle bylo fajn, ale nejsem si jistá, jestli se dá ještě koupit.
SONY DSC
Balea deodoranty si kupuji také opakovaně, stačí mi a jsou fajn. Tahle varianta obzvlášť hezky voněla a stojí pár korun. Pěna od Balea na sprchování s papájou mi extrémně připomínala léto. Pěna byla hezky hutná, voňavá a za mě super. Kokosový olej už mám doma taky dlouho. Spotřebovaný je tak ze 2/3, ale už není fajn ho používat.
SONY DSC
Lak na vlasy od Schwarzkoft Taft Shine slepoval vlasy, proto jsem ho spotřebovala, ale musela jsem mít hodně lehkou ruku. Tohle fakt ne. Co za mě ano, tak rozhodně Yves Rocher kávový sprchový gel. Pro milovníky kávy jako stvořené. Pro připomenutí tu mám opět plechovku od Lush, protože jsem spotřebovala šampuk Seanik, který nebyl špatný, ale měla jsem pocit, že mi rychleji mastí vlasy, než jiné od této značky, ale nebylo to nijak drastické. Určitě si vyberete jiné a lepší, ale třeba mýmu chlapovi tenhle vyhovoval. Je jenom potřeba číst, na jaké vlasy je vhodný a pak zkoušet.
SONY DSC
Od Havlíkovy přírodní apotéky jsem už několikrát chválila ranní čistící a pečující masku, tady se nic nezměnilo, ale kouzelná studánka prostě není nic pro mě. Je to odličovací voda, která odlíčí opravdu jemný makeup, jinak ho musíte použít tunu a to se finančně nevyplatí. Hydratační sérum Water Drop Dr.Jart+ bylo fajn, nepotřebuji ho, ale nemohu říct, že byl špatný, ba naopak.
SONY DSC
Laky na nehty už nepoužívám léta, proto tenhle od značky She jde do koše. Byl ale moc hezký. Taková hnědo-fialová s růžovými odlesky. Na fotce to moc vidět není, odráží se tu akorát světlo. Stojí ale pár korun. 
SONY DSC
Garnier masky jsou taková klasika, jsou více nacucané, jinak jsou super za ideální cenu.
SONY DSC
Sephora Collection a její skincare jsem zatím zkoušela pouze ze vzorečků a bohužel mě prostě nepřesvědčily ke koupi a že jsem jich měla. Bomba Bomb Cosmetics Morning Sunshine byla v pohodě. Ráda je mám, hezky hydratují, ale mám raději Lush.
SONY DSC
Díky Yves Rocher jsem vyzkoušela vzorečky jejich parfémů. D'azur byl na mě až moc citrusový, ale za to Plein Soleil byl skvělý. Nemá asi smysl tu vykládat, jak mi voněl, protože já vůně, které mi voní jednoduše nedokážu popsat. FlowerbyKenzo opět nebyl šálek mojí kávy, ale Euphoria od Calvina Kleina byla super. Tu si pořídím v plném balení.
SONY DSC
Řasenku od Too Faced jsem spotřebovala, ale už znovu asi delší dobu nepotřebuji. Opět mi jí zdražili tak, že už se mi nevyplatí. Ale je fajn. Cica pair od Dr. Jart+  je skvělý! Ideální jako skincare i na sjednocení pleti. Už je ke mě na cestě i velké balení. Řasenka od Avonu Luxe nebyla špatná, ale rychle vyschla, takže tu vám nedoporučuji.

3 Odpovědi

  1. online napsal:

    Dead composed subject material, Really enjoyed looking at. Shelia Franciskus Teddi

  2. access napsal:

    Your website is great as if it ended up written by a writer. Let me pay a visit to your blog typically. Thanks a lot always. Carlye Rutger Sheffy

  3. altyazili napsal:

    You could have correctly established the very tricky information in a very crystal-clear and easy method. I adequately get pleasure from it. Shelley Avigdor Lib

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *