michaela.tajchlova@seznam.cz

SPOTŘEBOVANCI │KVĚTEN 2020

SPOTŘEBOVANCI │KVĚTEN 2020

Spotřebovanci za květen jsou tu! Velice oblíbený formát jak videí, tak i článků. 
SONY DSC
Prvním produktem je trochu nekosmetický produkt a to pásky na bolest od značky Ramission. Řekla bych, že tahle značka není tak známá, ale já se k ní dostala přes kamaráda, který mi pár produktů doporučil. Já si je brala především kvůli bolesti hlavy, ale lze je použít kamkoliv. Jen je nesmíte na daném místě mít déle jak 8 hodin, ale nevím proč. Na bolest hlavy pásky  zabíraly, ale záleželo na tom, jaký původ bolest měla. Pokud byla bolest z nedostatku tekutin, tak stačilo pít a díky páskům byla bolest rychle pryč, ale pokud jsem třeba v noci špatně spala, tak tohle mi nepomohlo. Na bolavá záda to taky bylo fajn, i na namožené svaly. Ze začátku to hezky pálí a chladí, což je super. Bohužel za 10 pásek zaplatíte 700,- a do toho už nepůjdu. 
Vzoreček od značky, který už ani nevím, od jaké značky, nebyl vůbec fajn. Byl to vzorek ze Sephory a jednalo se o nějakou dvoufázovou slupovací masku, či co. Obojí mělo černou barvu a neviděla jsem mezi nimi rozdíl. Sluupovací masky mi obecně nic nedělají a nebaví mě. Takže tohle už opravdu ne, ani ve vzorečku.
Klasická plátýnková maska ze Sephory byla fajn, mám je fakt moc ráda. 
Posledním produktem je spotřebovaná bomba od Bomb Cosmetics a byla fajn. Už jsem o nich psala recenzi. Hezky zhydratují pokožku, ale efekt ve vaně není nic moc, ale ráda si je kupuji, protože ta hydratace za to stojí.
SONY DSC
Na mém instagramu ve stories jsem tyhle dvě masky od Havlíkovy přírodní apotéky už recenzovala, takže teď opravdu v rychlosti. Pečující a čistící ranní maska byla velice fajn. Hezky ráno připravila pleť na makeup, hydratuje suprově a voní citrusově a bylinkově. Za to Královská snídaně pro pleť má sice boží název, ale vůně mi připomíná neumyté a spocené nohy spolu s citrusovou vůní. Po rozetření masky byly teda víc cítit citrusy, ale stejně, na tu vůni se prostě zvyknout nedá. Výkon byl ale stejný jako u předchozí masky, takže skvělý, ale kvůli parfemaci si jej znovu nekoupím.
SONY DSC
Ještě vánoční limitka koupelové pěny. Hezky příjemně a hřejivě to vonělo, za mě super, ale bohužel už spíš do koupele preferuji bomby, než pěnu. 
Avon body sprej s vůní jablka a zimolezu byl super. Krásná osvěžující vůně na léto. Opětovně tyhle spreje kupuju na léto na osvěžení s tím, že mohu v pohodě vynechat parfém. Navíc stojí pár korun.
Garnier dvoufázový odličovač je prostě fajn. Krásně si poradí s voděodolnou řasenkou nebo dlouhodržící rtěnkou. Za mě super, ale už spíš koukám po dražších produktech na odličování, protože i kvalita těchto produktů dokáže udělat ve skincare zázraky.
SONY DSC
Dupe parfému Od Gucci Guilty ze stránky krasnevune.cz mi nevoněl. Ono je více variant Gucci Guilty parfémů a já se trefila zrovna do varianty, která mi nevoněla. Vonělo to jako dětský zásyp na zadečky a to prostě ne!
Fa deodorant neurazí, ani nenadchne. Pokud se nepotíte tolik stejně jako já, tak je fajn. Kupuji opakovaně.
SONY DSC
No name značka Giovanni je pro mě neznámá. Kamarádka mi dala linky na oči, které využila a je se rozhodla je zkušit. Bohužel linky moc nevydržely, byly takové vodovější a aplikace taky nic moc, byť je to hrot a ne štěteček, se kterým se pracuje lépe. Naštěstí jsem při zkoušení linek byla doma, takže ještě, že jsem se na ně nespoléhala.
Řasenka od Too Faced Better Than Sex, je fajn, ale poslední dobou asi 2x zvýšili její cenu z 300,- na 500,- a to už se mi nevyplatí. Navíc se mi občas maličko obtiskává, takže preferuji právě od Too Faced Damn Girl, která má stejný tvar kartáčku, ale neobtiskává se mi, za mě je prostě lepší než Better Than Sex.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *