michaela.tajchlova@seznam.cz

Sephora, Notino │LEDEN 2019

Sephora, Notino │LEDEN 2019

Konečně vám představím novinky za leden 2019. Jak už jsem říkala, tak se chci umírnit v nákupech, protože nechci svojí peněženku nijak mučit takhle po Vánocích. Mám tady teda několik novinek a jdeme se na ně podívat. Jsou tedy z www.sephora.cz a www.notino.cz

Vrhneme se na nákupy z Notino.cz a koupila jsem si štětec od Real Techniques, které jsou podle blogerek super a tak jsem vyzkoušela tenhle, který je super podle mě buď na tvářenku, nebo na rozjasňovač, na který ho budu používat já. Má jemné štětiny a to se mi líbí. Odkaz tady.

SONY DSC

SONY DSC

Pak tu mám umělé řasy od značky Ardell, ano, začala jsem si lepit umělé řasy. Jsou jemné, aplikace je poměrně snadná. Tyhle wispies black jsou sice dlouhé, ale pořád přijatelné i na denní nošení. Spíše je vytáhnu, když nesedím doma a někam jdeme, ale sem tam i jen tak do školy. Odkaz tady. Navíc je super i cena. Stojí okolo 100,-

SONY DSC

Další produkty jsou ze Sephora.cz, kde nakupuji fakt ráda, ale to už asi víte sami :). Odtud mám tuhle skvělou masku na obličej ve stříbrné variantě (byla ještě zlatá) a byla součástí vánoční kolekce 2018. Já si ji ale koupila až po Vánocích, když probíhal výprodej.  Už teď bych vám mohla poreferovat, jak je super, ale na delší recenzi si počkejte. 

SONY DSC

SONY DSC

Posledním produktem je tenhle shimmerový bronzer od Beccy. Becca má skvělé produkty, včetně rozjasňovačů a já ve slevě ulovila tenhle bronzer v Rose gold odstínu. Co se týče ceny, byl o více jak 500,- levnější! Každopádně na mě je to poměrně teplý odstín, ideální na léto a podzim. Teď v zimě mi lichotí spíše Hoola Lite od Benefitu. Odkaz zde.

SONY DSC

SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *