michaela.tajchlova@seznam.cz

Sephora maska na nohy #82

Sephora maska na nohy #82

Není nad domácí pedikúru, která vás stojí méně, než v kosmetických salonech. Já používám mechanický pilník od značky School, který je super. Vyhladí vám chodidla naprosto božsky. Dalším základem je ale něco, co změkčí kůži a hlavně hydratuje. Vím, že existuje několik značek, které tyhle ponožky s maskou vyrábí, ale já si zamilovala od značky Sephora.
Mají v nabídce jak mandlovou, tak levandulovou variantu. Nemohu říct, která je lepší, protože jsou skvělé obě, co se parfemace týče. Limitky většinou bývají v mandlové verzi, proto si během roku kupuji spíše tu levandulovou. 
SONY DSC
SONY DSC
Někdy v létě jsem ukořistila tuhle Barbie limitku, kterou mám doma stále a nevyzkoušenou, stejně tak jak říkám..jedná se stále o ten samý produkt, akorát s jiným obalem. Už druhým rokem si kupuji i vánoční obaly téhle masky, které jsou taky super! Jako dárek nebo hýčkání sami sebe o vánočních svátcích je ideální.
Čisté nohy jednoduše zabalíte do ponožek a nálepkou je uchytíte kolem kotníku. Nechávám působit cca 30 minut a výsledek je zaručen. Pokud se tomuto procesu podrobíte večer po koupeli, je to ideální, ale lepšího výsledku docílíte, pokud si na noc vezmete ponožky. Nohy tak nevysušíte. Nožky jsou pak vláčné několik dní. Pokud ale chcete výsledek prodloužit, stačí nohy každý večer promazávat. Odkaz máte tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *